برنج

درخواست شهرداری از تهرانی‌ها برای کمک به برف‌روبی معابر فرعی

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شهروندان خواست تا در برف روبی معابر فرعی با نیروهای مدیریت شهری همراهی و همکاری داشته باشند.

درخواست شهرداری از تهرانی‌ها برای کمک به برف‌روبی معابر فرعی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور با اشاره به اقدامات صورت گرفته همزمان با بارش برف در شب گذشته گفت: از آن جا که بسیاری از ماشین آلات تخصصی که در زمان برف روبی کاربرد دارند، در اختیار سازمان مدیریت پسماند قرار دارد، از ابتدای فصل سرما مجموعه‌ای از این خودروها را در اختیار مناطق قرار دادیم.

  وی با اشاره به اعزام خودروهای نمک پاش و تیغه دار به مناطق ادامه داد: به طور کلی، حدود 240 خودرو در اختیار مناطق قرار گرفت که منطقه یک با 35 خودرو و منطقه دو با 25 خودرو بیشترین تجهیزات خودرویی را از سوی سازمان مدیریت پسماند دریافت کردند البته، علاوه بر تجهیزاتی که به مناطق اعزام شد، از طریق پیمانکاران نیز تجهیزات قابل توجهی در مناطق مستقر شد. 
  وی گفت: در زمان بارش برف نیز علاوه بر تجهیزات، تیمی تخصصی اعم از راننده، سرپرست، کارشناس فنی، مکانیک و ناظر برف روبی به مناطق اعزام کردیم و با تقسیم شهر به پهنه های مختلف و انجام اقدامات گسترده، در نهایت توانستیم بدون گرفتگی و انسداد، تمامی معابر را پاکسازی کنیم.
  به گفته علیپور؛ انجام این اقدامات هیچگاه در روند جمع آوری زباله خللی ایجاد نکرده است و از آن جا که یکی از شاخصهای مهم پس از برف روبی این است که هیچ گونه پسماندی در شهر باقی نمانده باشد، به طور معمول در زمان بارش برف از ایستگاههای میانی خودروهای بزرگ تر برای جمع آوری زباله به مناطق مختلف شهر اعزام می شوند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در پایان ضمن توصیه به شهروندان برای تجهیز خودروهای خود به تجهیزات زمستانی عنوان کرد: شهرداری تهران تمام تلاش خود را می کند تا علاوه بر معابر اصلی، عملیات برف روبی را در معابر فرعی و کوچهها نیز انجام دهد، اما از شهروندان می خواهیم همراهی و همکاری لازم با نیروهای شهرداری را در زمینه پاکسازی کوچه های فرعی، جلوی خانه ها و محل کسب و کار خود داشته باشند تا شاهد هیچ گونه اتفاق ناگواری نباشیم.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط