برنج

تخصیص ۶۰ لیتر سهمیه بنزین برای نوروز یا تعطیلات تابستانی

عصر خودرو- عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ از نحوه افزایش حقوق در سال ۹۹ خبر داد.

تخصیص ۶۰ لیتر سهمیه بنزین برای نوروز یا تعطیلات تابستانی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خانه ملت ، علی اصغر یوسف نژاد  عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99   درباره نحوه افزایش حقوق و مزایا در سال 99، گفت: براساس تصمیم کمیسیون دولت در سال آینده باید از محل ردیف خاص نسبت به ترمیم دریافتی رتبه بندی معلمان تا سقف افزایش متوسط امتیازات مربوطه در قانون اقدام کند.

  نماینده مردم ساری در مجلس به مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق اشاره کرد و افزود: دولت باید در سال 99 از محل منابع ردیف خاص نسبت به تأمین تفاوت تطبیق حکم حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگانی که میزان دریافتی آنها کمتر از 2 میلیون و 800 هزار تومان است، اقدام کند، مشروط بر آنکه این افزایش نسبت به سال 98 بیش از 50 درصد نشود، همچنین دولت نسبت به متناسب سازی حقوق بازنشستگان به نحوی که دریافتی کمتر از 6 میلیون تومان را شامل شود، اقدام کند.

  این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: دولت در سال آینده باید برای افزایش حقوق کارکنان دولت در حد منابع موجود از ردیف خاص برای کارکنانی که حقوق و مزایای آنها کمتر از 6 میلیون تومان باشد، اقدام کند.

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 درباره میزان بنزین نوروزی، گفت: براساس تصمیم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال99 مقرر شد؛ علاوه بر سهمیه ماهانه برای تعطیلات سال نو یا تعطیلات تابستان60 لیتر بنزین به خودروهای سواری اختصاص ‌یابد./

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط