برنج

برجای ماندن ۵ کشته و مجروح در تصادف آزادراه ساوه - همدان

عصر خودرو- کشف سوخت قاچاق در همدان، کشف ۶۴ رأس دام قاچاق در رزن، توقیف لوازم خانگی قاچاق در فامنین و برجای ماندن ۵ کشته و مجروح در تصادف آزادراه ساوه - همدان عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

برجای ماندن ۵ کشته و مجروح در تصادف آزادراه ساوه - همدان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو»  به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان، فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف پیش از یک هزار لیتر گازوئیل قاچاق توسط مأموران پلیس همدان خبر داد.

  سرهنگ جمشید باقری گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز مأموران به یک دستگاه خودروی مینی بوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

  وی افزود: در بازرسی از این خودرو یک هزار و 100 لیتر گازوئیل قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص تحویل مرجع قضائی شد.

  کشف 64 رأس دام قاچاق در رزن

  فرمانده انتظامی شهرستان رزن از کشف 64 رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

  سرهنگ علی زنگنه بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان با هدف اجرای طرح مبارزه با ورود کالای قاچاق و ارز و با استقرار ایست و بازرسی مقطعی به کنترل خودروهای عبوری پرداختند.

  وی افزود: در این عملیات مأموران به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن، 64 رأس دام قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: ارزش احشام کشف شده برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است.

  محموله لوازم خانگی قاچاق در بهار توقیف شد

  فرمانده انتظامی شهرستان بهار از توقیف لوازم خانگی قاچاق به ارزش 600 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

  سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: مأموران پاسگاه انتظامی همه کسی، حین گشت زنی به یک دستگاه وانت که از یکی از استان‌های همجوار به سمت همدان در حال حرکت بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

  وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقادیری ظروف آشپزخانه شامل قاشق و چنگال خارجی و حوله حمام خارجی قاچاق کشف و یک متهم در این خصوص تحویل مرجع قضائی شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اشاره به اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده 600 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وظیفه ملی است و همه باید برای ریشه کنی این معضل تلاش کنند.

  برجای ماندن 5 کشته و مجروح در تصادف آزادراه ساوه - همدان

  فرمانده انتظامی شهرستان فامنین گفت: واژگونی یک دستگاه ال 90 در آزاد راه ساوه-همدان، یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت.

  سرهنگ علی حسن حیدری گفت: یک مورد واژگونی خودروی ال 90 در محور ساوه-همدان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش و تیمی از مأموران انتظامی به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

  وی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد یک دستگاه ال 90 به علت نامعلومی واژگون و منجر به کشته شدن یک دختر 13 ساله و مجروحیت 4 نفر از سرنشینان آنکه اعضای دو خانواده بودند، شده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان فامنین با اشاره به اینکه مجروحان به مرکز درمانی اعزام شدند، خاطر نشان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۹
    • خودرو امروز ۴۸۸
    • خودرو امروز ۴۸۷
    • خودرو امروز ۴۸۶
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار