۱۸ راننده شرکت واحد تهران کرونا گرفتند

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه تاکنون ۱۸ راننده اتوبوس های عمومی و خصوصی پایتخت به کرونا مبتلا شدند، اعلام کرد: از این تعداد ۲ نفر جان باختند.

۱۸ راننده شرکت واحد تهران کرونا گرفتند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، محمود ترفع روز شنبه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا 40 همکار ما در اتوبوسرانی تهران به آن مبتلا شدند.

  وی ادامه داد: این 40 نفر از بخش های مختلف از اداری و مالی تا راننده بودند.

  به گفته ترفع، تاکنون 2 نفر از رانندگان بر اثر ابتلا به این ویروس منحوس جان باختند.

  وی با بیان اینکه پیگیر سلامتی همکارانمان هستیم، گفت: براساس پروتکل وزارت بهداشت نمی توانیم ارتباطی با  آنها بگیریم چون ممکن است خانواده های آنها نیز به این ویروس مبتلا باشند اما به صورت تلفنی جویای احوال آنها هستیم.

  ترفع همچنین اعلام کرد که برای حفظ جان رانندگان، اتوبوس ها به صورت دائم ضدعفونی می شود و از سوی دیگر با یک شیلد پلاستیکی جایگاه راننده و مسافران را جداسازی کردیم.

  مدیرعامل شرکت واحد افزود: به تمامی رانندگان اتوبوس افشانه دستی و مایع ضدعفونی کننده و  ماسک های خاصآنتی ویروس و آنتی باکتریال داده ایم.

  وی در خصوص قابلیت این نوع ماسک گفت: این نوع ماسک با لایه ای از  دی اکسید تیتانیوم پوشانده شده که وقتی نور به آن بتابد، ویروس و باکتری روی آن از بین می رود.

  ترفع خاطرنشان کرد: این ماسک ها به تمامی رانندگان و عوامل اتوبوسرانی در ایستگاه ها داده شده است.

  روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون 55 هزار و743 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 158 نفر در 24 ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به 3452 نفر رسیده است.

  از ظهر دیروز تا امروز 16 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2560 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.

  مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به 55هزار و 743 مورد رسید.

  خوشبختانه تاکنون 19 هزار و 736 نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 158 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند.

  مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به 3452 نفر رسید.

  4103 نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.

  مردم برای خوداظهاری غربالگری کرونا به سامانه salamat.gov.ir مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط