اطلس خودرو

دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردند

عصر خودرو- رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت اوباشی خبر داد که بدنه و شیشه‌ ۱۵ دستگاه را در محله یافت‌آباد تخریب کرده بودند.

دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، شامگاه یازدهم فروردین ماه امسال، گزارشی درباره تخریب، ایجاد خسارت و شکسته شدن شیشه چندین دستگاه خودروی پارک شده در یکی از خیابانهای حوالی محله یافت‌آباد به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام شد که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  در تحقیقات انجام شده مشخص شد، سه جوان با دو دستگاه موتورسیکلت در حالیکه سر و صورت خود را پوشانده بودند، بدنه و شیشه‌های 15 دستگاه خودروی سواری پارک شده در کنار خیابان را تخریب کرده و  بلافاصله از محل متواری شده‌اند.

  در تکمیل تحقیقات و با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، مخفیگاه هر سه عامل این تخریب در حوالی "شهرک آزادی" شناسایی شد و با هماهنگی‌های قضائی، هر سه متهم دوازدهم فروردین ماه جاری در عملیاتی ضربتی دستگیر شده و برای ادامه تحقیقات به پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

  متهمان در مواجهه با ادله و مستندات موجود به جرم خود اعتراف کردند و برای سیر مراحل  قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

  سرهنگ نجم‌الدین رشیدی؛ رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ضمن اعلام این خبر، از مردم خواست در صورت مشاهده اینگونه رفتارهای هنجارشکن، مشخصات افراد خاطی را به خاطر سپرده و موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط