اطلس خودروکرمان خودرو

فراخوان مازراتی به دلیل سرعت گرفتن بی موقع خودرو

عصر خودرو- شرکت خودروسازی مازراتی که زیر مجموعه فیات است، به دلیل مشکل تکان خوردن موکت زیر پدال، ۳۰ هزار دستگاه خود را فراخوان کرد.

فراخوان مازراتی به دلیل سرعت گرفتن بی موقع خودرو
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، خوردن موکت زیر پدال، 30 هزار دستگاه خود را فراخوان کرد. صاحبان مازراتی دوست دارند که خودروهایشان تند رود، ولی نه بی موقع. به این دلیل است که خودروساز لاگچری ایتالیایی 30 هزار دستگاه خودرو خود را فراخوان کرده است. این مشکل در چندسال گذشته برای شکرت تویوتا نیز پیش آمده بود.
  موکت های زیر پدال گاز خودروهای مازراتی گیبلی  و کواتروپورته  گیر می کند و موجب سرعت گرفتن خودرو می شود؛ حتی بعد از این که راننده پای خود را از پدال برمی دارد. این مشکل به این دلیل رخ     می دهد که موکت به زمینه خودرو وصل نیست و می تواند آزادانه حرکت کند.
  تمام 28 هزار و 235 دستگاه خودروهای مازراتی که در آمریکاست، شامل این فراخوان شده اند. این مازراتی ها مدل 2014 تا 2016 است.
  مازراتی خودروهای لاکچری درست می کند و قیمت خودرو کواتروپورته از 107 هزار دلار شروع می شود؛ در حالی که خودرو گیبلی از 72 هزار دلار شروع می شود. مازراتی زیر مجموعه خودرسازی فیات است.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور