برنج

بازداشت سارقان لوازم خودرو بزرگراه آزادگان

عصر خودرو- رئیس کلانتری۱۵۰ تهرانسر از دستگیری دو سارق لوازم داخل خودرو با ۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان از خودروهای پارک شده در حواشی بزرگراه آزادگان سرقت می‌کردند.

بازداشت سارقان لوازم خودرو بزرگراه آزادگان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ محمود مالمیر گفت: با دریافت چند شکایت مردمی مبنی بر سرقت لوازم داخل خودروهای‌شان بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران کلانتری قرار گرفت .

  وی ادامه داد: تیم تجسس کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی‌های اعلامی مراجعه و در تحقیقات میدانی به دست آوردند، راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی وانت سفید رنگ با پلاک مخدوش ضمن توقف در کنار خودروهای پارک شده در خیابان‌های اطراف بزرگراه آزادگان ، لوازم داخل خودروهای‌شان را سرقت و از محل متواری می‌شوند.

  مالمیر با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی تصویری از سارقان به دست نیامد، اضافه کرد: ماموران کلانتری تهرانسر برای شناسایی سارقان تعداد گشت زنی‌های هدفمند را افزایش دادند تا اینکه روز جمعه (29  فروردین ماه) ماموران کلانتری در حال گشت زنی در حاشیه بزرگراه آزادگان بودند که خودروی تحت تعقیب "وانت سفید رنگ" را مشاهده و بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان را عملیاتی کردند.

  کلانتر محله تهرانسر افزود: با آغاز عملیات تعقیب و گریز سارقان، گشت انتظامی کلانتری موفق شدند پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، خودروی متهمان را متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کنند.

  مالمیر با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی متهمان 95 قلم لوازم داخل خودرو مسروقه از قبیل اسکوتر، لوازم صوتی کشف شد، گفت: هر دو متهم به جرم ارتکابی با همکاری یکدیگر اعتراف و هر دو سارق برای تحقیقات تکمیلی به کلانتر تهران سر انتقال داده شدند.

  وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 700 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: هر دو متهمان در کلانتری اظهار کردند اموال سرقتی را به یکی از استان‌های هم جوار انتقال می‌دادند و به مالخری به قیمت پایین تر از قیمت واقعی می‌فروختند.

  کلانتر محله تهرانسر در رابطه با سوابق این سارقان 33 و 49 ساله، گفت : هر دو سارق به موادمخدر و روانگردان اعتیاد دارند و سارق 49 ساله سابقه دار بوده وپس از سپری کردن 11 سال در زندان اخیرا از زندان آزاد شده است.

  بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، مالمیر در پایان با اشاره به اینکه هر دو سارق به 50 فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند گفت: تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و اموال سرقتی به آنان تحویل داده شد. هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و دستگیری مالخر در دستور کار قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۹۶
    • خودرو امروز ۴۹۵
    • خودرو امروز ۴۹۴
    • خودرو امروز ۴۹۳
    • خودرو امروز ۴۹۲
    • خودرو امروز ۴۹۱
    • خودرو امروز ۴۹۰
    • خودرو امروز ۴۸۹
    • خودرو امروز ۴۸۸
    آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
    آرشیو