اطلس خودرو

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور خبر داد:

افزایش ۳۰ درصدی مراجعات به مراکز معاینه فنی ظرف ۷ روز گذشته

عصر خودرو- مدیر عامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور از افزایش ۳۰ درصدی مراجعات به مراکز معاینه فنی در سراسر کشور نسبت به زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

افزایش ۳۰ درصدی مراجعات به مراکز معاینه فنی ظرف ۷ روز گذشته
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سعید قیصر در تشریح آخرین وضعیت مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی در سراسر کشور گفت: از تاریخ 15 تا 22 اردیبهشت ماه سال جاری 344 هزار و 474 مراجعه به 633 مرکز فعال در سراسر کشور انجام شده است که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته شاهد افزایش 30 درصدی مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی هستیم.

  وی افزود: از تاریخ 15 تا 22 اردیبهشت در سال گذشته  249 هزار و 327 خودرو به مراکز معاینه فنی در سراسر کشور مراجعه کرده بودند.

  مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در تشریح آمار مراجعات به مراکز معاینه فنی در شهر تهران نیز گفت: از 15 تا 22 اردیبهشت ماه سال جاری 85 هزار و 143 خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند که  حدود 10 تا 12 درصد مراجعات نسبت به زمان مشابه سال گذشته که حدود 74 هزار و 270 مراجعه بوده است افزایش پیدا کرده است.

  وی تاکید کرد: آمار مراجعات نشان می دهد که اشتیاق شهروندان برای مراجعه به مراکز معاینه فنی و اخذ گواهی معاینه فنی افزایش پیدا کرده و این روند در آینده نیز بیشتر خواهد شد؛ لذا در آینده نزدیک با بحران جدی در کلانشهرها به ویژه تهران برای مراجعه به مراکز معاینه فنی مواجه خواهیم شد لذا از همه شهروندان درخواست می کنم طوری برنامه ریزی کنند که در روزهای پیش‌رو و در ماه مبارک رمضان که مراکز خلوت هستند برای اخذ گواهی معاینه فنی مراجعه کنند تا پس از ماه مبارک رمضان در صف‌های طولانی مراکز معاینه فنی معطل نشوند.

  قیصر با اشاره به این که در حال حاضر 56 خط به صورت فعال در شهر تهران به شهروندان برای اخذ گواهی معاینه فنی خدمات ارائه می‌کنند، افزود: هفته آینده جلسه‌ای خواهیم داشت تا در مورد پیش بینی افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی پس از ماه مبارک رمضان تدابیر لازم اتخاذ شود تا مردم در مراجعات اتلاف وقت کمتری داشته باشد. نتایج و تصمیمات اتخاذ شده قطعا به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط