برنج

معاون عمرانی وزیر کشور:

سهمیه سوخت تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها واریز شد

عصر خودرو- معاون عمرانی وزیر کشور از واریز سهمیه سوخت تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها خبر داد و گفت: تا پایان فروردین ماه ۹۹ اعتبار مربوط به سهمیه سوخت ۲۹۱ هزار خودرو تاکسی اینترنتی و فعال در آژانس ها محاسبه و به حساب رانندگان واریز شده است.

سهمیه سوخت تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها واریز شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا،  مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اعلام این خبر  افزود: سهمیه سوخت اردیبهشت ماه ناوگان عمومی نیز حداکثر تا 5 اردیبهشت محاسبه و پرداخت خواهد شد.

  رئیس سازمان شهرداری و دهیاری های کشور تاکید کرد: برخی از هموطنانی که در این بخش فعال هستند به دلایلی از جمله ایراد در اطلاعات هویتی راننده یا شناسایی خودرو، عدم تطبیق حساب بانکی اعلام شده با راننده، ناقص بودن اطلاعات، عدم پیمایش کافی مطابق دستورالعمل، عدم ارسال لیست توسط شرکتهای عامل و... مشمول محاسبه نشده اند که باید سریعا از طریق شرکت های خود نسبت به رفع ایراد اقدام نمایند تا امکان پرداخت سهمیه برای آنها فراهم شود.

  جمالی نژاد به منظور تسریع در پرداخت سهمیه سوخت ناوگان فعال در آینده از شرکت های فعال در این حوزه خواست در ثبت اطلاعات رانندگان و مطابقت این اطلاعات در بخش های مختلف دقت کافی را داشته باشند تا در واریزها تاخیر ایجاد نشود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط