هیوندای

۲۴ دستگاه خودروی احتکاری توقیف شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۴ دستگاه انواع خودروی احتکار شده به ارزش ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در بازرسی از یک پارکینگ خبر داد.

۲۴ دستگاه خودروی احتکاری توقیف شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سردار "محمدرضا میر حیدری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخل، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی اصفهان با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از دپو و احتکار خودرو در پارکینگی مطلع و بلافاصله وارد عمل شدند.

  این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی از این پارکینگ بازرسی به عمل آمد که در نتیجه 24 دستگاه خودروی صفر احتکار شده کشف شد.

  سردار میرحیدری گفت: 7 دستگاه ساینا، 9 دستگاه تیبا، 6 سواری پراید، یک وانتپراید و یک تیبا 2 همگی صفر و فاقد پلاک کشف و پارکینگ پلمب شد.

  فرمانده انتظامی استان اصفهان، ارزش خودروهای مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 19 میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این رابطه 2 نفر دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

  به گزارش سایت پلیس، سردار میرحیدری، در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو در زمینه احتکار و قاچاق کالا موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط