برنج

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران مطرح کرد؛

افزایش بودجه بازسازی ناوگان اتوبوسرانی

شیوع کرونا علت خاموش بودن کولر ناوگان بی آر تی

عصر خودرو- ترفع درباره چرایی خاموش بودن کولر برخی از اتوبوس‌ها و آخرین جزئیات اورهال ناوگان اتوبوسرانی در پارکینگ خوابیده توضیحاتی داد.

افزایش بودجه بازسازی ناوگان اتوبوسرانی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران درباره گلایه برخی مسافران از روشن نبودن کولر اتوبوس های شرکت واحد (بی آر تی) گفت: سیستم تهویه تمامی اتوبوس های شرکت واحد پیش از ورود به فصل گرما سرویس می شود و در حال حاضر فکر نمی کنم که سیستم تهویه و کولر اتوبوس ها مشکل داشته باشد.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با اشاره به روزهای کرونایی پایتخت گفت: به دلیل شکل چرخش و تهویه هوا در ناوگان اتوبوسرانی بخشی از رانندگان کمتر از کولر اتوبوس استفاده می کنند و با باز کردن پنجره های اتوبوس می خواهند هوا از بیرون اتوبوس چرخش و جریان پیدا کند.

  او در تشریح آخرین وضعیت اورهال (تعمیر و بازسازی اتوبوس های خوابیده در پارکینگ) گفت: کار اورهال اتوبوس های ناوگان شرکت واحد هر ساله انجام و اگر بودجه مورد نیاز برای امسال نیز تخصیص یابد کار اورهال بخشی از ناوگان اتوبوسرانی انجام می شود.

  مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران افزود: در بودجه متمم سال 98شهرداری تهران سهمی برای اورهال ناوگان اتوبوسرانی دیده شد و برای سال 99 این درخواست شد تا ردیف بودجه اورهال ناوگان اتوبوسرانی افزایش پیدا کند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط