اطلس خودرو

رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد:

کاهش ۱۴ درصدی میزان تردد در جاده‌ها نسبت به مدت مشابه

عصر خودرو- سردار هادیانفر درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور در ۱۴ خرداد ماه توضیحاتی داد.

کاهش ۱۴ درصدی میزان تردد در جاده‌ها نسبت به مدت مشابه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در یک گفت‌وگوی تلویزیونی درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهار کرد: بار ترافیکی در محور‌های غربی و شمالی کشور از روز سه شنبه (13 خرداد ماه) آغاز شده است.

  وی با بیان اینکه میزان تردد نسبت به مدت مشابه فقط 14 درصد کاهش داشته است، گفت: بار ترافیک در محور تهران-قم به صورت نیمه سنگین در حال حرکت است.

  سردار هادیانفر با اشاره به اینکه ترافیک در محور جاده امام رضا(ع) به سمت خراسان رضوی نیمه سنگین است و وسایل نقلیه در حال تردد هستند، افزود: محور‌های شمالی از شب گذشته متراکم شده اند، به طور مستمر بار ترافیکی جنوب به شمال داشتیم، اما امروز وضعیت بهتر شده است.

  رئیس پلیس راهور ناجا بیان کرد: در محور مرزن آباد، مسیر جنوب به شمال را یکطرفه کرده بودیم، اما صبح امروز این محور نیز دو طرفه شد.

  سردار هادیانفر گفت: در محور هراز، بعد از امامزاده هاشم(ع)، سمت پلور به دلیل باریک بودن راه و مشکلات فیزیکی جاده، شاهد ترافیک بودیم که همکاران در این منطقه حضور دارند و ترافیک خودروها در این محور به صورت نیمه سنگین در حال حرکت است.

  رئیس پلیس راهور ناجا بیان کرد: در محور چالوس-مرزن آباد مسیر جنوب به شمال را یکطرفه کرده بودیم و بار مرزن آباد متراکم شد، مجبور شدیم دو طرفه کنیم و اول صبح کمی ترافیک شد و مجدد از ساعت 11 محور شمال به جنوب مرزن آباد را بستیم و بار تهران به سمت شمال تخلیه شد و اکنون نیز بار مرزن آباد به جنوب تخلیه می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: به صورت مقطعی محور جنوب به شمال جاده چالوس مسدود است تا بار ترافیکی که در وسط محور چالوس هست باز شود و تردد به شرایط عادی باز گردد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط