برنج

نماینده ارومیه مطرح کرد:

نقش موثر طرح های فروش فوق العاده در کنترل بازار

عصر خودرو- یک نماینده مجلس گفت: بررسی تمهیدات اندیشیده شده در طرح فروش فوق العاده نشان می دهد که این طرح ها توانسته در کنترل بازار و رساندن خودرو به مصرف کننده اصلی موثر باشد.

نقش موثر طرح های فروش فوق العاده در کنترل بازار
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، روح الله حضرت پور، نماینده ارومیه گفت:طرح های فروش فوق‌العاده اقدام موثری در برخورد با محتکران خودرو بود که سبب کاهش معاملات خودرو در بازار و در نتیجه افت قیمت ها بود.

  او اشاره کرد: طرح های فروش فوق العاده، سیاستی موقت است و باید برای تعیین تکلیف قیمت ها و مدیریت بازار دولت سیاست‌های جدید اتخاذ کند.

  حضرت پور حضور نهادهای نظارتی در نحوه قرعه کشی را نقطه قوت طرح های فروش فوق العاده خواند و متذکر شد: باید در طرح‌ها و سیاست های آینده نسبت به شروط تجدید نظر شود، چراکه با برداشته شدن پرداخت وجه، محتکران خودرو هم می‌توانستند در خرید محصولات حضور داشته باشند.

  او خواستار اعمال سیاست‌های خاص برای کاهش فاصله قیمت  کارخانه و بازار شد و گفت: هجوم نقدینگی‌های سرگردان به بازار خودرو در افزایشی شدن قیمت ها موثر است.
  حضرت‌پور مسیر اصلی کنترل بازار و جلوگیری از ایجاد تقاضای کاذب را قیمت‌گذاری عادلانه خودرو‌ و خروج از قیمت‌گذاری دستوری دانست.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط