برنج

رییس سازمان صمت کردستان خبر داد:

فعالیت ۱۲ واحد قطعه سازی خودرو در کردستان

عصر خودرو- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از فعالیت حدود ۱۲ واحد تولید قطعات خودرو در استان کردستان خبر داد.

فعالیت ۱۲ واحد قطعه سازی خودرو در کردستان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از شاتا، محمد دره وزمی با بیان اینکه واحدهایی در استان داریم که در زمینه تولید برخی قطعات خودرو فعالیت می کنند، گفت: از عمده مشکلات این واحدهای تولیدی موضوع بازاریابی و فروش محصولات است و به همین منظور از دو نفر از مدیران شرکت خودرو سازی سایپا که در بخش مدیریت و ساخت داخل مسئولیت دارند دعوت کردیم تا از این واحدها بازدید داشته باشند.

  وی هدف از این بازدید را انعقاد یک تفاهم نامه و تضمین خرید قطعات با شرکت سایپا عنوان کرد و افزود: قطعه سازان استان باید از لحاظ کیفیت خود را با انتظارات و استانداردهای موجود تطبیق دهند که من این توانمندی را در قطعه سازان استان مشاهده می کنم.

  دره وزمی با بیان اینکه در جریان این سفر مدیران سایپا از چند واحد تولید قطعات بازدید کردند که مورد تایید آنها قرار گرفت، اظهار کرد: امیدوارم این بازدید به انعقاد یک قرارداد منجر شود تا واحدهای قطعه ساز هم تولیدات خود را افزایش دهند و هم اشتغال شان را حفظ کنند و با داشتن بازار فروش مطمئن دغدغه رکود نداشته باشند.

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از فعالیت 12 واحد تولیدی قطعات خودرو در استان خبر داد و اظهار داشت: تولید قطعات لاستیکی و پلاستیکی در بیجار، تولید کابل کنترل در قروه و واحد تولید جک داریم که می توانند سهمی از بازار ایران خودرو و سایپا داشته باشند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط