برنج

احداث ۱۵۰ هزار ایستگاه شارژر عمومی در اروپا توسط فولکس واگن

عصر خودرو- فولکس واگن،خودروسازی آلمانی، اعلام کرد که تا اواسط ماه آگوست بیش از ۱۵۰ هزار ایستگاه شارژ عمومی در سراسر اروپا احداث می‌کند.

احداث ۱۵۰ هزار ایستگاه شارژر عمومی در اروپا توسط فولکس واگن
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، فولکس واگن، خودروسازی آلمانی، اعلام کرد که تا اواسط ماه آگوست بیش از 150 هزار ایستگاه شارژ عمومی در سراسر اروپا احداث می‌کند.

  رئیس خدمات شارژ دیجیتال فولکس واگن، «ریچارد ون تاتنهو»، گفت: با افزایش تردد خودروهای برقی در جاده‌ها، شارژر عمومی از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.
  خدمات شارژ هیچ هزینه ماهیانه‌ای ندارد و می‌توان از طریق یک کارت از آن استفاده کرد. بر طبق گفته فولکس واگن، کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشنی که برای این منظور طراحی شده، اطلاعات بیشتری در مورد روند شارژ دریافت کنند.

  این اپلیکیشن اطلاعاتی در مورد هزینه شارژ و ایستگاه‌های شارژ در دسترس ارائه می‌دهد. علاوه بر این، اپلیکیشن مکان شارژرهایی را نشان می‌دهد که فقط با انرژی‌های سبز کار می‌کنند.

  فولکس واگن که در نظر دارد روند تغییر به سوی خودروهای الکتریکی را در حد امکان جذاب‌تر کند، اعلام کرد: 75 مدل جدید اتومبیل الکتریکی ظرف ده سال آینده به بازار عرضه می‌کند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط