آرین موتور

همزمان با بازگشایی مدارس صورت می گیرد؛

تشدید نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خدمات رسانی تاکسیهای پایتخت

عصر خودرو- معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تشدید نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و سرویس رسانی مناسب در ناوگان تاکسیرانی همزمان با بازگشایی مدارس و شروع فصل پاییز خبر داد.

تشدید نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خدمات رسانی تاکسیهای پایتخت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سید امیر هنجن با بیان این خبر گفت: همزمان با بازگشایی مدارس، تیم های بازرسی و گشت های نظارتی از 6:30 صبح در محل های تجمع مسافرین مستقر هستند و این اماکن را تحت رصد دارند که با توجه به احتمال موج جدید کرونا در فصل پاییز، علاوه بر بررسی عملکرد و سرویس رسانی مناسب تاکسی ها، رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران را نیز کنترل می کنند.

  هنجن افزود: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، قانون 3 مسافر، الزام استفاده از ماسک برای تاکسیران و مسافر، ضدعفونی مستمر فضای تاکسی از مهمترین موارد دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا است.

  وی با اشاره به اینکه توزیع رایگان محلول های ضدعفونی کننده دست، سطوح و ماسک تنفسی طبق روال در حال اجراست، به آغاز توزیع ماسک های قابل شستشو در بین تاکسیرانان نیز اشاره کرد و افزود: تمهیدات و اقدامات اجرایی ویژه فصل بازگشایی مدارس و مقابله با موج جدید کرونا در فصل پاییز به تمامی مدیران، ناظران و گشت های نظارتی مناطق 22 گانه ابلاغ شده است.

  هنجن نظارت بر جابه جایی مسافر، اعزام تاکسی های کمکی به محل های تجمع مسافرین و راه اندازی گشت مشترک ویژه نظارت بر سرویس مدارس با همکاری پلیس راهور را از دیگر تمهیدات سازمان تاکسیرانی شهر تهران برشمرد.

  بنا براعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرتهران، معاون امورمناطق و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران یادآور شد: با توجه به بازگشایی مدارس و امکان شکایات احتمالی، رسیدگی به پیام های 1888 با حساسیت بیشتری نسبت به قبل انجام می شود و با استفاده از این ظرفیت ارتباطی، پاسخگوی شهروندان هستیم

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط