اطلس خودرو

رییس سازمان صمت قم خبر داد:

برنامه تولید ۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت در سال ۹۹

عصر خودرو- رییس سازمان صنعت‌،‌ معدن و تجارت قم گفت: بر اساس راهبرد تعیین‌شده برای صنعت استان درسال جهش تولید، ۵۰ هزار دستگاه انواع موتورسیکلت در سال جاری در قم تولید خواهد شد.

برنامه تولید ۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت در سال ۹۹
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از شاتا، محمود سیجانی در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: توان صنعت استان در تولید انواع موتورسیکلت بسیار مطلوب است و در همین رابطه تا از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه بیش از 38 هزار دستگاه موتورسیکلت در قم تولیدشده که نشان‌دهنده تحقق 95 درصدی هدف موردنظر در این حوزه است.

  وی افزود: با ادامه این روند تا پایان سال به نظر می‌رسد تعداد قابل‌توجهی از انواع موتورسیکلت در قم تولید شود که بسیار بیش از میزان تعیین‌شده در برنامه است.

  رییس سازمان صنعت‌،‌ معدن و تجارت قم ادامه داد: قم در تولید انواع موتورسیکلت با برندهای مختلف، صاحب‌نام است و محصولات تولیدی این استان به سایر استان‌های کشور صادر می‌شود.

  سیجانی گفت: وجود واحدهای قطعه‌سازی درقم که توانایی تامین وسایل و قطعات موردنیاز واحدهای تولیدکننده موتورسیکلت را دارد،‌ یکی از عوامل موفقیت صنعت استان در این بخش است.

  وی بیان کرد: تولید موتورسیکلت در قم با تاکید برساخت انواع موتورسیکلت‌های برقی و دارای به‌روزترین استانداردهای بین‌المللی ادامه می‌یابد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط