اطلس خودروکرمان خودرو

همگی ۴ یا ۳ ستاره‌اند

خودروهای سنگین باکیفیت تولید می‌شوند

عصر خودرو- براساس گزارش ارزیابی کیفی انواع خودروها در مردادماه سال جاری، خودروهای سنگین تولیدی در این ماه، حداقل سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند که نشان می‌دهد در مقایسه با کیفیت خودروهای سبک، از اوضاع بهتری به لحظا کیفیت برخوردار هستند.

خودروهای سنگین باکیفیت تولید می‌شوند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در مردادماه که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) منتشر شده است، در گروه خودروهای سنگین تولیدی در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس، مینی‌بوس ایسوزو سحر و شیلر که هر دو متعلق به شرکت بهمن‌دیزل است، چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

  این در حالی است که مقایسه با کیفیت این خودروها در تیر ماه سال جاری، محصول شیلر سه ستاره کیفی را کسب کرده‌ بود اما ایسوزو سحر در تیرماه هم چهار ستاره بوده است.

  در بخش اتوبوس‌های بین‌شهری نیز اتوبوس اسکانیا 4212 مارال از تولیدات شرکت عقاب‌افشان چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

  همچنین در گروه خودروهای باری، کامیونت ایسوزو NMR85 و کامیونت ایسوزو NPR75K که هر دو تولید شرکت بهمن‌دیزل هستند، چهار ستاره شده‌اند و پس از آن‌ها، کامیونت شیلر بهمن‌دیزل و کامیونت الوند سایپادیزل هریک سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده‌اند.

  در بخش کامیون‌ها نیز به ترتیب کامیون ایسوزو NPR75M بهمن‌دیزل چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH ایران‌خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورده‌اند.

  در دسته کشنده‌ها هم خودروی کشنده فوتون Auman H4 شرکت ایران‌خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی و پس از کشنده FAW J6 سیباموتور سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

  در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط