اطلس خودروکار کلیک

چانگان CS۱۵؛ کراس اوور کوچک و اقتصادی با پیشرانه تنفس طبیعی +عکس

عصر خودرو-سی اس۱۵ یکی از کراس اوورهای کامپکت(جمع و جور) ساخت چانگان است که در بازار چین باتوجه به تریم بین ۸۵۰۰ تا ۱۲۵۰۰ دلار قیمت دارد. این کراس اوور از منظر ابعاد برابر با ۴۱۳۵ میلیمتر در طول، ۱۷۴۰ میلیمتر در عرض و ۱۶۳۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۵۲۰ میلیمتر است.

چانگان CS۱۵؛ کراس اوور کوچک و اقتصادی با پیشرانه تنفس طبیعی +عکس
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، روز گذشته نیز یکی از محصولات چانگان با نام ایی-پرو 2020 را معرفی کردیم (اینجا) که به عنوان کراس اوور الکتریکی وارد کاتالوگ فروش چانگان شده؛ با مقایسه ابعاد بدنه ایی-پرو و سی اس15 در می یابیم که این دو در واقع یک محصول هستند که در نمونه الکتریکی جزئیات بدنه و فنی متناسب با یک محصول الکتریکی تغییراتی را همراه خود دارند.

فاصله از سطح زمین حدود 150 میلیمتر است و وزن خالص خودرو نیز بین 1210 تا 1235 کیلوگرم محاسبه شده است.

رینگ های آلومینیومی در اندازه های 16  و 17  اینچی ارائه می شوند.

پیشرانه
در بخش پیشرانه از نمونه 1.5 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با 107 اسب بخار خروجی و گشتاور 145 نیوتن متر استفاده شده است. بیشینه سرعت 160 کیلومتر برساعت است.

در بخش جعبه دنده با توجه به تریم؛ نمونه 5 سرعته دستی و 5 سرعته دی سی تی قابل سفارش خواهد بود که هر دو مدل نیرو را به محور جلو انتقال می دهند.

از منظر شاخص مصرف سوخت باید به 8.2 لیتر برای هر 100 کیلومتر رانندگی در شهر، 4.9 لیتر در بزرگراه و 6.6 لیتر در حالت ترکیبی اشاره کنیم. ظرفیت باک این خودرو نیز برابر با 44 لیتر است.

کابین و ایمنی
سیستم تهویه در تمامی تریم های سی اس15 غیر اتوماتیک است. از دیگر امکانات کابین باید به مواردی مانند: نشانگر امپر دیجیتال، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، استارت دکمه ای، بلوتوث، تهویه و گرم کن صندلی ردیف جلو و عقب، استراحتگاه دست ردیف جلو و عقب، پاور ویندوز جلو و عقب، اسکای روف الکتریکی، اینه های الکتریکی و ... اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز ویژگی هایی مانند: ورود بدون کلید، کروز کنترل، رادار پارک جلو و عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، سیستم پایداری الکترونیکی، دستیار حرکت در سربالایی، نوربالای تطبیقی، ایزوفیکس، ایربگ و... قابل اشاره هستند.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط