اطلس خودروکار کلیک

باکیفیت‌ترین سواری‌های داخلی کدامند؟

عصر خودرو- بر اساس آخرین ارزیابی صورت‌گرفته از وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی آذر سال‌جاری، دو محصول پژو ۲۰۰۸ ایران‌خودرو/ایکاپ و نیومزدا ۳ شرکت بهمن‌موتور توانسته‌اند پنج ستاره کیفی را کسب کرده و باکیفیت‌ترین‌ خودروهای داخلی باشند. طبق این ارزیابی چهار خودرو چهار ستاره، ۱۸ مدل خودرو سه ستاره و تنها دو خودرو دو ستاره‌ای شده‌اند و خودروی تک‌ستاره کیفی نیز تولید نمی‌شود.

باکیفیت‌ترین سواری‌های داخلی کدامند؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی آذر ماه ارائه شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، نشان می‌دهد که  در سطح قیمتی نخست سواری‌ها، نیومزدا 3 شرکت بهمن‌موتور موفق به کسب پنج ستاره کیفی به صورت کامل شده است.

  پس از آن در همین سطح قیمتی، تیگو 7 مدیران‌خودرو سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

  در سطح قیمتی 2 نیز پژو 2008 شرکت ایران‌خودرو/ایکاپ هم از بالاترین سطح کیفیت در این ارزیابی‌ها برخوردار بوده و توانسته هر پنج ستاره کیفی را از آن خود کند.

  در سطح قیمتی 2 خودروهای سواری هایما S7 اتوماتیک و  SWM G01F در رده‌ خودروهای چهار ستاره کیفی قرار گرفته‌، خودروهای جک S5، جک S3 و SWM G01 سه ستاره‌ای شده‌ و MVM X33 S هم دو ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده است.

  در گروه قیمتی 4 در میان خودروهای سواری تولید شده در آذرماه امسال، پژو 207 و دناپلاس موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده‌اند. 

  همچنین محصولات پژو 206 و مدل صندوقدار آن، دنا، رانا، سورن (ایران‌خودرو تبریز)، پژو پارس اتوماتیک (تولید ایران‌خودرو کرمانشاه)، پژو پارس (ایران‌خودرو کرمانشاه، فارس، تهران، خراسان، مازندران و صنایع خودروسازی فردا) و سمند تبریز توانسته‌اند سه ستاره از پنج ستاره کیفی را در سطح قیمتی چهارم به خود اختصاص دهند.

  در این گروه قیمتی، پژو 405 خراسان نیز در رده دو ستاره کیفی قرار گرفته است.

  خودروهای سواری در سطح قیمتی ٥ نیز شامل محصولات کوییک (سایپا) و کوییک R (پارس‌خودرو)، تیبا 2 و تیبا 2 پلاس (سایپا)، تیبا و ساینا کاشان (سایپا-سیتروئن) و همچنین ساینا (پارس خودرو) همگی در رده خودروهای  با سطح کیفیت سه ستاره کیفی قرار گرفته‌اند.

  ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولید آذر ماه نشان می‌دهد که خوشبختانه، چندین ماه است که دیگر خودروی تک ستاره کیفی تولید نمی شود.

  در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    • خودرو امروز ۵۱۴
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
    آرشیو