کارمانیا

اعتراف به ۵۰ فقره سرقت

دستگیری سرکرده باند سرقت لوازم خودرو

عصر خودرو: کلانتر ۱۳۴ شهرک غرب، ضمن اشاره به دستگیری سرکرده یک باند سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده غرب تهران، گفت: این متهم به ۵۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

دستگیری سرکرده باند سرقت لوازم خودرو
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۶ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ سعید کفراشی، رییس کلانتری 134 شهرک غرب، ضمن اشاره به دستگیری سرکرده یک باند سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده غرب تهران، گفت: این متهم پس از 10 شبانه روز تحقیقات بازداشت شده و در کلانتری به 50 فقره سرقت اعتراف کرده است.

  وی افزود: در پی افزایش سرقت های لوازم و محتویات خودرو در سطح حوزه استحفاظی این یگان، که به گفته شاهدان ماجرا از سوی سرنشینان یک دستگاه خودروی تیره رنگ انجام شده بود، دستگیری سارقان در دستور کار ماموران تخصصی این یگان قرار گرفت.

  وی ادامه داد: در این رابطه ماموران به بررسی میدانی محل های وقوع سرقت پرداخته  و با بهره گیری از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی چندین خودرو مشابه در این خصوص شدند که در نهایت با بررسی سوابق و مشخصات مالکان خودروها و استفاده از شگردهای تخصصی و پلیسی مشخص شد که سارقان با یک دستگاه خودروی سواری تیره رنگ که متعلق به فردی به نام «ش»است، اقدام به سرقت می کنند.

  سرهنگ کفراشی،گفت : در بررسی های بعدی مشخص شد که این فرد یکی از سارقان حرفه ای و سابقه دار پایتخت است که ماموران کلانتری 118 ستارخان نیز به جرم سرقت در تعقیب او هستند .

  کلانتر 134 افزود : پس از 10 شبانه روز تحقیقات بلاخره ماموران موفق شدند مخفیگاه این متهم را در محدوده طرشت شناسایی کنند و برای دستگیری وی پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل اعزام شدند.

  وی گفت : در این عملیات، متهم در حالی که با خودروی مذکور قصد ترک مخفیگاهش را داشت دستگیر و در بازرسی بدنی از متهم مقادیری مواد مخدر کشف شد و همچنین در بازرسی از محل سکونت و خودروی متهم نیز تعداد زیادی اجناس مسروقه شامل، رادیو، ضبط، لپ تاپ، چندین گوشی تلفن همراه، انواع و اقسام مدارک مختلف از قبیل گواهینامه، کارت اتومبیل، بیمه نامه، شناسنامه، پاسپورت، کارت پایان خدمت، دسته چک های مختلف، کارت های عابر بانک با اسامی متفاوت و غیره کشف و ضبط شد.

  سرهنگ کفراشی، گفت: متهم به کلانتری منتقل شده و تحت بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرد و متعاقبا همدستان خود و مالخر اموال مسروقه اش را نیز معرفی کرد و این سه نفر نیز متعاقبا در عملیات همزمان بازداشت و پس از اعتراف به جرایمشان به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۹۶
  • شماره ۳۹۶
  • شماره ۳۹۵
  • شماره ۳۹۵
  • شماره ۳۹۴
  • شماره ۳۹۴
  • شماره ۳۹۳
  • خودرو امروز ۳۹۳
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  آخرین بروزرسانی ۹ روز پیش
  آرشیو