کارمانیا

دبیر انجمن قطعه‌سازان خبر داد:

۳ پژو و ۲ رنو در راه ایران

تولید ال۹۰ افزایش می‌یابد

عصر خودرو- دبیر انجمن قطعه‌سازان از نهایی شدن تولید سه محصول جدید پژو و دو محصول جدید رنو در ایران خبر داد و با اشاره ارائه تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی خودرو گفت که اگر تقاضای مردم به سمت خرید ال۹۰ برود خودروسازان برای تولید این خودرو مشکلی ندارند.

۳ پژو و ۲ رنو در راه ایران
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از صبحانه، محمدرضا نجفی‌منش، با اشاره به تولید خودروهای جدید در دو شرکت بزرگ خودروساز کشور افزود: بر اساس مذاکرات صورت گرفته قرار است سه محصول پژو 301، 208 و 2008 در سال آینده به تولید برسند که قیمت این خودروها احتمالا زیر 50 میلیون تومان خواهد بود.
   
   

  او گفت: ایران‌خودرو قصد دارد برخی محصولات خود نظیر پژو 405 را از رده خارج کند و خودرویی همتراز آن را به تولید برساند که این محصول نیز با برند پژو به بازار عرضه خواهد شد.

  دبیر انجمن قطعه سازان درباره فعالیت رنو به عنوان دیگر خودروساز فرانسوی درایران گفت: مذاکرات نهایی برای تولید خودرو کوئید که قیمتی در حدود 20 میلیون تومان خواهد داشت صورت گرفته و به نظر می رسد این خودرو به زودی در ایران خودرو یا سایپا به تولید برسد.
   


  رنو کوئید
   

  او همچنین گفت: رنو کپچر یکی دیگر از محصولات رنو است که در ایران به تولید خواهد رسید و به سبد محصولات ایران‌خودرو اضافه خواهد شد.
   


  رنو کپچر
   

  نجفی منش افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است رنو داستر که یک شاسی بلند کوچک است نیز در ایران به تولید برسد که به این صورت بر تعداد محصولات تولیدی رنو در ایران افزوده خواهد شد.
   


  رنو داستر
   

  او گفت: تولید رنو ساندرو به عنوان نسل دوم ال90 در پارس‌خودرو آغاز شده و به زودی تولید رنو کولیوس نیز شروع می‌شود.
   


  رنو ساندرو
   

  دبیر انجمن قطعه‌سازان با اشاره به ارائه تسهیلات 25 میلیونی برای خرید خودرو افزود: اگر مردم در این دور از خرید خودرو بخواهند صف تقاضا برای خودرویی نظیر ال90 تشکیل دهند خودروسازان ما از این لحاظ مشکلی نخواهند داشت و می توانند به اندازه تقاضای آنان به تولید ال90 بپردازند.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
  آرشیو