کارمانیا

عضو هیئت مدیره انجمن قطعه سازان:

مطبوعات اجازه دهند پژو و ایران خودرو کار خودشان را کنند

عصر خودرو- عضو هیئت مدیره انجمن قطعه سازان گفت: دخالت برخی از رسانه ها مانع از همکاری‌ها می شود و بهتر است ۲شرکت خودشان مشکل خود را حل کنند.

مطبوعات اجازه دهند پژو و ایران خودرو کار خودشان را کنند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایلنا، محمدرضا نجفی منش که عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان است در پاسخ به این پرسش که علت اصلی اقدام اخیر شرکت پژو و نارضایتی آنها چه بوده است؟، مدعی شد: واکنش و جواب شرکت پژو به حملاتی است که اخیرا مطبوعات ایران بر علیه این شرکت داشته اند.

  وی با تاکید بر اینکه بگذارید دو شرکت ایران خودرو و پژو کار خود را انجام دهند، گفت : دخالت برخی از رسانه ها مانع از همکاری ها می شود و بهتر است دو شرکت خودشان مشکل خود را حل کنند.

  نجفی منش افزود: در قرارداد جدید با شرکت پژو روند همکاری ها به گونه ای است که 50 درصد سهام آن متعلق به پژو و 50 درصد سهام این کارخانه متعلق به ایران خودرو خواهد بود و قرار نیست کل بازار خودرو در اختیار آنها قرار گیرد.

  اما گویا این فعال قطعه ساز خبرندارد که شرکت پژو در کشورش فرانسه با رسانه ها این صحبت ها را مطرح کرده است و رسانه های داخلی پیش از اعلام رسمی این شرکت فرانسوی صحبتی مطرح نکرده بودند . بنابراین اگر قرار است قضاوتی در خصوص فعالیت رسانه های گروهی در این خصوص انجام شود فعالان صنفی بیشتر به تاریخ اخبار و منبع آنان توجه کنند.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط