کارمانیا

جاعل قبض های پارکینگ در اراک دستگیر شد

عصر خودرو- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری یک جاعل قبض های پارکینگ در اراک خبر داد.

جاعل قبض های پارکینگ در اراک دستگیر شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ سید نورالدین حسینی افزود: فردی با هویت جعلی به یکی از پارکینگ های سطح شهر اراک مراجعه داشت و در حال پیگیری برای ترخیص تعدادی وسیله نقلیه بود که با هوشیاری ماموران دستگیر شد.
  وی بیان کرد: در بازرسی بدنی از این فرد تعدادی قبض های جعلی کشف شد و متهم نیز در بازجویی های صورت گرفته اعتراف کرد که با جعل قبض ها قصد ترخیص تعدادی وسایل نقلیه را داشته است.
  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از شهروندان خواست، در مواجهه با افرادی که ادعا می کنند، به صورت غیررسمی می توانند اقدام به انجام امور اداری کنند هوشیار باشند و موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به مراکز پلیس گزارش دهند.

  *** کشف یکهزار و 120 دست لباس غیربهداشتی قاچاق در اراک
  رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از کشف یکهزار و 120 دست لباس غیربهداشتی قاچاق در اراک خبر داد.
  سرهنگ احمد عباسی افزود: این پوشاک در راستای اجرای طرح نظارت و کنترل اصناف عرضه کننده لباس های غیر بهداشتی، به دست آمد.
  وی بیان کرد: با توجه به خطر ها و مشکلات بهداشتی استفاده از برخی لباس های دست دوک قاچاق ،طرح نظارت و کنترل بر اصناف شهر اراک توسط مامواران اداره نظارت بر اماکن عمومی با جدیت دنبال می شود.
  رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح از سه واحد صنفی بازدید و صاحبان این واحدها به اداره تعزیرات معرفی شدند.
  سرهنگ عباسی از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
  شهرستان اراک شهرستان اراک مرکز استان مرکزی است که بر اساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 90 دارای 599 هزار و 634 نفر جمعیت است.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو ( https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
  آرشیو