SKG

از سکه های دزدیده شده تا خودرو فراری

گران ترین اجناسی که در مزایده ها فروخته شد

عصر خودرو- خودرو فراری ۲۵۰ GTO برلینتا در سال ۲۰۱۴ با قیمت ۳۸ میلیون دلار فروخته شد که رکورد گران ترین خودرویی که در مزایده ها فروخته شده را زد.

گران ترین اجناسی که در مزایده ها فروخته شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین، گران ترین اجناسی که در مزایده ها تا به حال فروخته شده، در زیر ذکر شده است.

  الماس ماه آبی، 12.3 قیراط است که به قیمت 48.5 میلیون دلار در سال 2015 در مزایده ژنو فروخته شده است. این الماس را یک میلیاردر هنک کنگی به دخترش که در آن زمان 7 ساله بود، هدیه گرفت.

  یک اثر هنری توسط هنرمندی به اسم جف کنز ساخته شده است که در سال 2013 با قیمت 58،405،000 دلار به فروش رسید.

  یکی از آخرین سکه های طلا که در آمریکا پیدا شده است. این سکه ها دزدیده شده و به مصر رسیده بود. ارزش این سکه در سال 1933 حدود 20 دلار بوده است، ولی در سال 2002 با قیمت 7.6 میلیون دلار در مزایده ای فروخته شد.

   

   

   

  خودرو فراری 250 GTO برلینتا در سال 2014 با قیمت 38،000،000 دلار فروخته شد که رکورد گران ترین خودرویی که در مزایده ها فروخته شده را زد.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط