کارمانیا

نخستین روغن موتور خودرو پایه گیاهی رونمایی شد

عصر خودرو- نخستین روغن موتور خودرو پایه گیاهی کشور«تترا» طی مراسمی با مدیر عامل شستا و مسئولان محیط زیست رونمایی و به بازار عرضه شد.

نخستین روغن موتور خودرو پایه گیاهی رونمایی شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو»   به نقل از شرکت نفت ایرانول، مهمترین ویژگی های این روغن کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت، کاهش رسوب در موتور خودرو، کاهش مصرف روغن (تبخیر کم)، افزایش طول عمر موتور و صرفه اقتصادی برای مصرف کننده و دوستدار و سازگار با محیط زیست می باشد.

  در این مراسم سید محمدرضا آیت اللهی مدیر عامل شستا ضمن تبریک روز کارگر به کارگران و مدیران، گفت: خوشبختانه امروز شرکت نفت ایرانول توانست با تولید محصول جدید گیاهی خود در رفع بعضی از معضلات زیست محیطی بکوشد و یک قدم به سمت محیط زیست سالمتر، زندگی با رفاه و آسایش بیشتر جامعه بردارد.

  وی افزود: به تمام کسانی که ایده تولید این محصول را ایجاد کردند، به آن پرداختند و زحمت کشیدند تبریک می گویم و امیدواریم هر روز یک تفکر جدید در بخش پژوهش و آموزش شرکت نفت ایرانول ترغیب شود.

  آیت اللهی در ادامه گفت: دانشمندان ایرانی در زمینه محیط زیست و پژوهش بسیار موفق اند و باید ارتباط با مجامع علمی بین المللی و پژوهش و تحقیق در مرکز پژوهش شرکت و هلدینگ تاپیکو را جدی تر بگیریم.

  همچنین در ادامه این مراسم صدرالدین علیپور مشاور عالی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تبریک و تشکر به دلیل تولید محصول سازگار با محیط زیست، گفت: در مجموعه سازمان محیط زیست  و در بخش توسعه فناوری و پژوهش آمادگی داریم که با مجموعه ایرانول در صنعت نفت گام به گام حرکت کرده و تکنولوژی های سازگار با محیط زیست را معرفی کنیم.

  وی در ادامه افزود: امیدواریم ایرانول بتواند در معرفی محصولات جدید و سازگار با محیط زیست گام های بیشتری بردارد.

  در همین حال، عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در این مراسم گزارشی از فعالیت‌های انجام شده شرکت طی چند ماه گذشته و همچنین برنامه های آینده را ارائه داد.

  در ادامه این مراسم با حضور شیخ حسنی مشاور مدیرعامل پست توسط مدیرعامل شستا از تمبر یادبود اولین محصول روغن موتور پایه گیاهی کشور «تترا» رونمایی شد.

  در این مراسم امیر شقاقی مدیرعامل شرکت تامین نفت و گاز، خسروی و گرزین عضو هیات مدیره شرکت تامین نفت و گاز و شیری عضو هیات مدیره ستاره خلیج فارس و مدیرعامل شرکت مایع سازی گاز طبیعی ایران و عماد حسینی رئیس هیات مدیره شرکت تامین نفت و گاز حضور داشتند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
  آرشیو