مدیران خودروکارمانیا

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان:

مناسب‌سازی معابرشهری مطالبه اصلی معلولان و جانبازان است

عصر خودرو- عضو کمیسیون فرهنگی، شورای شهر اصفهان گفت: فضاهای شهری باید مناسب برای تردد، فعالیت و تفریح شهروندان باشد و اصفهان نیازمند توجه جدی اصلاح معابر برای استفاده جانبازان و معلولین است.

مناسب‌سازی معابرشهری مطالبه اصلی معلولان و جانبازان است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، ندا واشیانی‌پور پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران مناسب‌سازی محیط‌های شهری برای تردد راحت، آسان و بدون کمک دیگران را مهمترین خواسته‌های معلولان و جانبازان از مسئولان عنوان کرد و اظهار داشت: باید توجه داشت که مناسب سازی به معنای ایجاد محیط‌های بدون مانع و یا تسهیل دسترسی برای تمام افراد است.

  وی اضافه کرد: مناسب‌سازی محیط‌های شهری یکی از راهکارهای ارتقاء کیفیت زندگی برای تمام افراد جامعه به‌ ویژه افراد دارای معلولیت است.

  عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تمام مردم باید بتوانند آزادانه بدون خطر در محیط پیرامون خود اعم از ساختمان‌‌ها و اماکن عمومی و معابر شهری تردد کنند و از تمام حقوق اجتماعی خود برخوردار شوند.

  وی با تاکید بر اینکه متاسفانه با وجود برنامه‌ریزی‌هایی که در این زمینه هر ساله انجام می‌شود، ما همچنان نیازمند مناسب‌سازی فضاهای شهری برای تردد جانبازان و معلولین هستیم، ادامه داد: این خوب نیست که نتوانیم پاسخگوی تنها نیاز جانبازان در این زمینه باشیم.

  واشیانی پور با اشاره به اینکه شهر متعلق به تمام شهروندان است و کودکان، نوجوانان، جوانان و زنان و مردان، افراد سالم و آسیب‌دیده همه شهروند هستند، تاکید کرد: طبیعتا فضاهای شهری باید مناسب برای تردد و فعالیت و تفریح تمام شهروندان باشد و شهر اصفهان نیازمند توجه جدی در راستای اصلاح معابر برای استفاده جانبازان و معلولین است.

  وی افزود: به ویژه اینکه ما باید توجه و نگرش ویژه ای داشته باشیم به شیر مردانی که در بحرانی ترین شرایط کشور با تمام وجود و با خلوص نیت و بدون توقع جانفشانی و ایثارگری کردند و ما امروز تحت عنوان جانبازان درخدمت آنها هستیم و موظف به ادای دین نسبت به آنها هستیم.

  عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همچنین ما باید وظیفه خود را در مقابل آنها انجام بدهیم و مناسب سازی فضاهای شهری جهت تردد آسان آنها حداقل خدمتی است که می توانیم نسبت به جانبازان و معلولان انجام بدهیم.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۴۳۳
   • شماره ۴۲۲
   • شماره ۴۲۲
   • شماره ۴۱۰
   • شماره ۴۰۹
   • خودرو امروز پلاس
   • خودرو امروز
   • شماره ۴۰۵
   • شماره ۴۰۵
   آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
   آرشیو