مدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی خبر داد:

توقیف ۲ خودرو سواری با ۹۴ میلیون ریال خلافی در آذربایجان غربی

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی از توقیف دو خودرو سواری با ۹۴ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده در این استان خبر داد.

توقیف ۲ خودرو سواری با ۹۴ میلیون ریال خلافی در آذربایجان غربی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، علی سعیدی اظهار داشت: دو روز گذشته دو خودرو سواری به دلیل خلافی بیش از 10 میلیون ریال در شهرستان‌های چایپاره و سلماس روانه پارکینگ شدند.

  وی این دو خودرو سواری را زانتیا و پژو دانست و ادامه داد: رانندگان این خودروها به دلایل تخلفات رانندگی در این شهرستان‌ها توسط پلیس راهور استان متوقف شده است.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راهور استان در استعلام‌های گرفته از خلافی این خودروها مشخص کردند که این خودروهای سواری دارای 94 ریال خلافی پرداخت نشده است.

  وی افزود: بنا بر قوانین راهنمایی و رانندگی خودروهای که دارای یک میلیون تومان خلافی پرداخت نشده باشند در صورت تردد در سطح شهرها یا جاده‌ها توسط مأموران پلیس راهور و پلیس راه توقیف خواهند شد.

  سعیدی بر ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تأکید کرد و گفت: رانندگان باید تمام قوانین راهنمایی و رانندگی رعایت کرده و خلافی خودروی خود را به موقع پرداخت کنند تا دچار گرفتاری نشوند.

  وی خاطرنشان کرد: صاحبان خودرو برای اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودرو و میزان جریمه ماشین خود می‌توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی www.rahvar120.ir مراجعه کرده و نسبت به پرداخت خلافی خودروی خود اقدام کنند.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه هدف پلیس از اعمال قانون کسب درآمد نیست، تصریح کرد: تنها هدف پلیس از اعمال از تشدید برخورد با رانندگان متخلف برقراری نظم و امنیت در سطح شهرها و جاده‌های استان است.

  وی با اشاره به اینکه قبض جریمه ملاکی برای کاهش صددرصد تخلفات رانندگی نیست، افزود: مهم‌ترین راهکار برای کاهش آمار تصادفات و کاهش تخلفات رانندگی ترویج فرهنگ درست رانندگی کردن است.

  سعیدی با اشاره به وقوع 250 فقره تصادف در سطح شهرهای آذربایجان غربی، گفت: به طور متوسط روزانه 500 نفر بر اثر این تصادفات دچار گرفتاری می‌شوند و این موضوع ایجاد تشنج میان افراد شده و برخی از مواقع سبب نزاع و درگیری می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو