کارمانیا

مدیرعامل مدیران خودرو:

در بحث تامین قطعات و خدمات از بهترین های ایران هستیم

عصر خودرو: مدیرعامل مدیران خودرو طی نشستی خبری با اشاره به سرمایه گذاری شرکت ام وی ام و چری برای ارایه خدمات بهتر به خریداران، رویکرد شرکت را ارائه خدمات پس از فروش برتر دانست.

در بحث تامین قطعات و خدمات از بهترین های ایران هستیم
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، ژانگ با بیان اینکه پیش از این بیشتر مشتریان چینی دغدغه نبودن قطعات خودروهای چینی را داشتند، گفت :برای از بین بردن این دغدغه سرمایه گذاری عظیمی کرده ایم و انبار بزرگی را ایجاد کردیم تا زمان را برای مشتریان به حداقل برسانیم و در حال حاضر در بحث تامین قطعات و خدمات یکی از بهترین شرکت های  ایرانی هستیم.

وی در خصوص برنامه این شرکت برای رسیدن به استانداردهای روز دنیا در خدمات گفت: از ابتدا هم برای ارایه خدمات بهتر ام وی اس به عنوان شرکت مستقل در بحث خدمات پس ار فروش ایجاد شد و هم اکنون هم در تلاش برای ارایه خدمات منطبق با استاندارهای دنیا هستیم.
ژانگ با اشاره به اینکه تنها توجه ما انطباق با استاندارهای بین المللی نیست افزود: به دنبال ارایه خدمات منطبق با انتظار ایرانی ها هستیم و حتی برای اربعین هم خدمات ویژه ای برای  زائرین در نظر گرفته ایم. نمایندگی های ما در حال انطباق بیشتر با استانداردهای روز دنیا هستند و تعداد امدادها افزایش قابل توجهی خواهد داشت.
وی افزود: ایران از نظر صنعتی و موقعیتی بسیار قوی است و همسایه های ضعیفی دارد به همین دلیل یکی از بحث های مهم این است که بتوانیم با هزینه های کمتر از طریق هاب صادراتی ایران محصولاتمان را صادر کنیم هرچندکه این بستگی به قوانین دولت دارد.

ژانگ در پاسخ به سوالی در خصوص گران بودن قیمت قطعات در نمایندگی ها نسبت به بازار گفت:قطعات قلابی به طور معمول در بازار ٢۰ درصد ارزان تر است. دولت امسال سیستم گمرک را تغیر داده و محاسبه آن بر اساس ارز آزاد شده است. با افزایش تعرفه های گمرکی، قیمت قطعات هم افزایش یافته است.

مدیرعامل مدیران خودرو درباره بازار قطعات دست دوم نیز گفت: اگر بتوانیم سیستم خدمات قوی داشته باشیم مشکل این بازار نیز رفع خواهد شد.همچنین در بازار ایران به دنبال عرضه خودروهای جدید و استاندارد سازی سازمان خدمات پس از فروش هستیم که در بازار خودروهای دست دوم تاثیر زیادی دارد و در حال حاضر پلت فرمی را ایجاد کرده ایم که فروشندگان بتوانند خودروهای خود را آنجا به فروش برسانند.

برای مقابله با بازار سیاه نیز در گام اول بازار قطعات را اشباع کردیم و در گام دوم قیمت قطعات را از این پس در وب سایت درج خواهیم کرد تا قیمت ها مشخص باشد. در گام سوم هم فروشگاه های فروش قطعات ایجاد خواهیم کرد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط
دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
آرشیو