رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تشریح محدودیت‌های ترافیکی اطراف حرم امام خمینی(ره)

عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت راه‌های کشور و محدودیت‌های مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی(ره)‌ را اعلام کرد .

تشریح محدودیت‌های ترافیکی اطراف حرم امام خمینی(ره)
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر از نظر ترافیکی و مداخلات جوی مشکل خاصی در راه‌های کشور وجود ندارد اما با توجه به برگزاری مراسم سالگرد امام(ره)، محدودیت‌هایی از ساعت 13 تا پایان مراسم و تخلیه حرم مطهر از زائران وجود خواهد داشت.

  وی با اعلام  این محدودیت‌ها گفت: راه‌های دسترسی به آزادراه تهران-قم در محدوده‌های رمپ و لوپ جنوب به شمال پل واوان و پل وهن آباد مسدود است. همچنین محور جنوب به شمال آزادراه، روی پل حسن‌آباد با انسداد کامل همراه است و ترافیک به سمت محور قدیم تهران-قم هدایت می‌شود. مسیر غرب به شرق روی پل فرودگاه بین‌المللی به سمت جنوب به شمال تهران نیز مسدود است و ترافیک به سمت محور آزادراه تهران-ساوه هدایت می‌شود.

  رحمانی ادامه داد: در محورهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی(ره) نیز محدودیت‌های ترددی وجود دارد و تردد وسایل نقلیه سنگین باربری شامل کامیون و تریلر از میدان الغدیر اسلام‌شهر به سمت محور واوان-کمربندی دوم تهران ممنوع است و رانندگان می‌توانند از محور قدیم و آزادراه تهران-ساوه برای تردد استفاده کنند. همچنین تردد وسایل نقلیه باربری شامل کامیون و تریلر از میدان امام خمینی (ره) رباط کریم به سمت پلیس راه حسن‌آباد و محور قدیم تهران-قم ممنوع است و محور قدیم و آزادراه تهران-ساوه به عنوان جایگزین در نظر گرفته شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط