کارمانیا

استاندار تاکید کرد

نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری به خودروهای تیزرو مجهز شود

عصر خودرو- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تجهیز نیروی انتظامی این استان به خودروهای تیزرو و مجهز به منظور مقابله با قاچاقچیان ضروری است.

نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری به خودروهای تیزرو مجهز شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با توجه به استفاده قاچاقچیان از خودروهای تندرو باید نیروی انتظامی به خودروهای تیزرو مجهز شود تا بتواند مبارزه با متخلفان را بهتر پیگیری و اجرایی کند.
  وی همچنین افزود: ایجاد اشتغال مناسب برای ساکنان و فعالان مناطق آلوده می تواند در کاهش جرم و جلوگیری از مهاجرت آنان به نقاط دیگر مؤثر باشد.
  رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: هم اینک وحدت رویه بسیار مطلوبی بین مدیران دستگاه های اجرایی دولتی و مجموعه دستگاه قضایی این استان در برخورد با این بلای خانمان سوز وجود دارد.
  وی گفت: اختصاص اعتبارات فرهنگی مناسب به مناطق آلوده مواد مخدر می تواند باعث تسریع در رشد شاخص های فرهنگی و کاهش میزان جرم در این مناطق شود.
  سلیمانی دشتکی تاکید کرد: استفاده از توان بالای سازمان های مردمنهاد و همچنین مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر باید در دستور کار مسئولان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری قرار گیرد.
  وی با اشاره به وجود 400 سازمان مردمنهاد در چهارمحال و بختیاری افزود: از این تعداد 60 تشکل در حوزه اجتماعی و فرهنگی فعالیت داشته که ظرفیت مناسبی برای مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر است.
  دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری نیز گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به بهبود یافتگان این حوزه می تواند در کاهش جرم های اجتماعی نقش مستقیم داشته باشد.
  سید قدیر مرتضوی باباحیدری تصریح کرد: به منظور ایجاد نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی، بزرگترین برنامه حرکات نمایشی و مهارتی کشور از سوم تا نهم تیرماه در بوستان ملت شهرکرد برگزار می شود.
  وی یادآور شد: این برنامه هر شب از ساعت 20:30 تا 23 با حضور 27 نفر از فعالان هنری، فرهنگی و رشته موتورسواری، اتومبیلرانی و حرکات نمایشی کشور برگزار خواهد شد.
  به گزارش ایرنا ، چهارمحال و بختیاری در کشف و مبارزه با سوادگران مرگ از استانهای پیشگام کشور است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱۶ روز پیش
  آرشیو