مدیران خودروکارمانیا

پنجمین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران (۵)

پنجمین همایش خودرو ایران با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود

عصر خودرو- پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور رئیس جمهور اسلامی ایران افتتاح خواهد شد.

پنجمین همایش خودرو ایران با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از آنا، حسن روحانی تصمیم دارد که برای دومین بار در همایش های بین المللی صنعت خودرو ایران که پنجمین دوره آن 24 و 25 بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد، حضور داشته باشد.

  براساس این گزارش، روحانی برای اولین بار در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران که اسفندماه 1394 برگزار شد حضور یافته بود و در سخنرانی خود خطاب به سرمایه گذاران خارجی گفت: ما با شرکت‌های خارجی مشارکت می‌کنیم به شرطی که قطعه‌سازهای ما نیز در سطح جهانی حضور پیدا کنند. برای این کار ما از شرکت‌های خودروسازی برای حضور در ایران استقبال می‌کنیم. استقبال ما به این معنا نیست که خودروسازان خارجی فقط برای مصرف در یک جامعه 80 میلیونی بیایند، بلکه به خاطر مشارکت با خودروسازان داخلی و برای آن است که بخشی از بازار داخلی و خارجی را با مشارکت یکدیگرکسب کنیم.

  این گزارش می افزاید: اهمیت پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با موضوع "زنجیره تامین رقابت پذیر، مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک" موجب شده است تا رئیس دولت دوازدهم برای افتتاح و حضور در این همایش حضور یابد.

  علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می توانند به نشانی این سایت مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط