کارمانیا

تردد در گردنه مائین بلاغ تکاب با زنجیر چرخ امکان پذیر است

عصر خودرو- فرمانده پلیس راه تکاب – شاهین دژ گفت: تردد در گردنه مائین بلاغ در ۳۵ کیلومتری محور تکاب – شاهین دژ به علت بارش برف و کولاک شدید تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

تردد در گردنه مائین بلاغ تکاب با زنجیر چرخ امکان پذیر است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبریعصرخودرو» به نقل از مهر، سروان بابک رضانژاد در این خصوص افزود: شهروندانی که قصد تردد در این محور را دارند باید از زنجیر چرخ استفاده کنند و با توجه به مه آلود بودن مسیر و دید افقی محدود در جاده از تردد شبانه خودداری کنند.

  وی اظهار داشت: رانندگان پیش از حرکت و تردد در این محور از وضع فنی وسیله نقلیه خود به ویژه وضع لاستیک ها، شیشه ها، آب رادیاتور و آبپاش برف پاک کن و سیستم گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

  رضا نژاد بیان کرد: با توجه به تداوم بارش برف و باران در روزهای آینده رانندگان در محورهای مواصلاتی تکاب زنجیرچرخ، تجهیزات زمستانی، پتو گرم و تغذیه خشک و سوخت کافی همراه داشته باشند.

  وی با تاکید بر خودداری از ترددهای غیر ضروری در جاده های برفی تکاب ادامه داد: راهداران شهرستان تکاب به طور مستمر و مداوم مسیرهای بین شهری و روستایی را برف روبی و بازگشایی می کنند.

  شب گذشته امدادگران تکابی 60 مسافر در 15 خودروی گرفتار در برف و کولاک در گردنه مائین بلاغ در 35 کیلومتری محور تکاب - شاهین دژ را نجات دادند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط