اوتو ۳۶۰

سخنگوی وزارت کشور به مسافران نوروزی توصیه کرد:

لزوم استفاده مسافران از اطلاعات کافی درباره وضعیت جاده ها

عصر خودرو- سخنگوی وزارت کشور گفت: مسافران نوروزی برای جلوگیری از مواجهه با مشکلات ترافیکی قبل از سفر اطلاعات کاملی از وضعیت جاده ها اخذ کرده تا متناسب با شرایط آمادگی کافی داشته باشند.

لزوم استفاده مسافران از اطلاعات کافی درباره وضعیت جاده ها
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سید سلمان سامانی با اشاره به ابلاغ بخشنامه ٢٢ بندی وزیر کشور در ١٦ اسفندماه ٩٦ به استانداران سراسر کشور به منظور بسیج تمامی امکانات برای ارائه خدمت رسانی مطلوب به مسافران نوروزی گفت: در این بخشنامه بر انجام پیش بینی های لازم برای تامین امنیت عمومی و کامل مردم در مسیرها و راه های مواصلاتی و اماکن عمومی، الزام همه دستگاه ها و سازمان ها به احترام و تکریم مردم و پاسخگویی و پیگیری شکایات مردمی، استفاده از شیوه های نوین و روزآمد برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گردشگری استانها تاکید شده است.

  سخنگوی وزارت کشور افزود: همچنین تمامی شهرداری ها و دهیاری ها به منظور مهیا کردن هرچه بهتر فضاهای گردشگری و بوستان ها و اماکن عمومی برای استفاده مسافران نوروزی در آمادگی کامل و شبانه روزی هستند.

  سامانی تاکید کرد: در بخشنامه وزیر کشور به استانداران بر رصد منظم بازار کالا و خدمات و همچنین بازرسی و نظارت مستمر بر فعالیت ها و خدمات ارائه شده توسط مراکز خدمت رسان تاکید شده است.

  وی با بیان اینکه تمامی دستگاه های امدادی و خدمت رسانی در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تمام توان خود را بکارگرفته اند، افزود: دفاتر بازرسی استانداری ها با مشارکت سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی در ایام نوروز بر نحوه ارائه خدمات دستگاه های امدادی و خدماتی نظارت و بازرسی نامحسوس داشته و دارند.

  سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر لزوم توجه جدی مسافران به قوانین راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: نیروهای راهنمایی و رانندگی برای سهولت در عبور و مرور مسافران نوروزی تمهیدات و تدابیر لازم را به کار گرفته اند که در این خصوص همکاری، همیاری و صبر و شکیبایی مردم در هنگام مواجهه با ترافیک بسیار حائز اهمیت و راهگشا است.

  بر اساس گزارش روابط عمومی وزارت کشور، سامانی تاکید کرد: عملکرد تمامی دستگاه های خدمت رسان در ایام نوروز بر اساس نظارت های دفاتر بازرسی استانداری ها و نظرات مردمی به طور دقیق مورد ارزیابی قرار می گیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۶
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
    آرشیو