مدیران خودروکارمانیا

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری:

۷۰ درصد کامیون‌داران فعالیت‌ خود را آغاز کردند

رسیدگی به برخی مشکلات کامیون‌داران زمان‌بر است

عصر خودرو- امانی گفت: ۷۰ درصد از کامیون‌داران بعد از رسیدگی به اعتراضات آنها فعالیت‌ خود را در شهرهای مختلف آغاز کردند.

۷۰ درصد کامیون‌داران فعالیت‌ خود را آغاز کردند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، امانی معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای  با بیان اینکه 70 درصد از کامیون‌داران فعالیت‌ خود را در شهرهای مختلف آغاز کرده‌اند، گفت: کامیون‌داران بعد از رسیدگی به اعتراضات آنها بیانیه‌ای مبنی بر ادامه فعالیت‌ خود ارائه کردند.
  وی ادامه داد: چند روز گذشته نمایندگان کامیون‌داران جلسه‌ 4 ساعته با ریاست سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و وزیر راه و شهرسازی برگزار کردند و در این جلسه مشکلاتی از جمله کرایه، حمل‌ونقل، بیمه و سهمیه بندی برای تأمین قطعات یدکی آنها بررسی شد.

  امانی تأکید کرد: برخی دیگر از مشکلات این کامیون‌داران نیازمند بررسی و کار کارشناسی است که با تشکیل کارگروه ویژه این مشکلات به زودی برطرف می‌شود.

  معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه اولین جلسه کارگروه ویژه مشکلات کامیون‌داران روز گذشته برگزار شد، گفت: در این جلسه تخلفات توزیع بار در پایانه‌ها، دریافت کمیسیون اضافه، گرانی لاستیک و قطعات دسته‌بندی تا حدودی بررسی شد.

  وی افزود: جلسه دوم این کارگروه با حضور نمایندگان کامیون‌داران یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

  امانی با بیان اینکه بسیاری از کامیون‌داران خواستار دریافت کرایه بر اساس تن و کیلومتر هستند، گفت: اجرایی شدن این درخواست حداقل سه ماه زمان کارشناسی می‌طلبد و باید پارامترهای مختلفی برای آن در نظر گرفته شود.

  وی تأکید کرد: راهکاری برای جلوگیری از دریافت کمیسیون اضافی بار طراحی شده است به طوری که با ایجاد سیستم پیامک بعد از ارسال بارنامه و اطلاعات آن میزان کرایه به راننده پیامک می‌شود تا پول اضافه‌ای به شرکت‌ حمل ونقلی پرداخت نکند.

  معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تأکید کرد: مشکل دیگر کامیون‌داران ارتباط رو در رو راننده با شرکت‌های حمل‌ونقلی بود که سعی کردیم از طریق پرداخت الکترونیکی ارتباط رو در رو و نیز پرداخت مبلغ اضافی برطرف شود.

  امانی در پایان گفت: با برطرف شدن مشکل کامیون‌داران، روند جابه‌جایی و حمل‌ونقل بار در شهرهای مختلف روبه رشد است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۳۲
  • شماره ۴۳۰
  • شماره ۴۲۹
  • شماره ۴۲۷
  • شماره ۴۲۶
  • شماره ۴۲۵
  • شماره ۴۲۴
  • شماره ۴۲۴
  آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
  آرشیو