برنج

زورگیرها برای طعمه قرار دادن مسافران از آرم آژانس استفاده می‌کردند

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از بازداشت سه سارق زورگیر خبر داد که با نصب آرم آژانس روی خودرو اقدام به سوار کردن مسافر کرده و از مسافران زورگیری می‌کردند.

زورگیرها برای طعمه قرار دادن مسافران از آرم آژانس استفاده می‌کردند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، سرهنگ ضرغام آذین با اعلام خبر بازداشت سه سارق زورگیر درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران کلانتری 134 شهرک قدس موفق به بازداشت سه سارق زورگیر شدند که در معابر خلوت اقدام به سوار کردن مسافر داخل خودرو کرده و با استفاده از چاقو و اسلحه قلابی از شهروندان زورگیری می‌کردند.

  رئیس کلانتری 134 شهرک قدس با بیان اینکه سارقان در صورت مقاومت شهروندان اقدام به ضرب و شتم آنها می‌کردند، خاطرنشان کرد: بیشتر این سرقتها در مناطق شمال پایتخت مانند شهرک قدس، باغ‌فیض و ... به وقوع پیوسته است.

  وی درباره نحوه بازداشت سارقان یادآور شد: روز گذشته (30 آبان) در حوزه کلانتری 134 شهرک قدس دو فقره زورگیری روی داد که مأموران تجسس کلانتری طی تحقیقات پلیسی متوجه شدند سارقان پس از سرقت، برای تقسیم اموال سرقتی در یک قهوه‌خانه در منطقه ولنجک حضور پیدا کرده‌اند که مأموران با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و موفق به بازداشت هر سه نفر شدند.

  آذین با اشاره به کشف اموال سرقتی از داخل خودروی سارقان، متذکر شد: تاکنون بیش از 30 نفر در این پرونده اقدام به شکایت کرده و سارقان را شناسایی کردند، از سایر شهروندان نیز که به این شیوه در مناطق شمالی پایتخت مورد سرقت قرار گرفتند، درخواست می‌شود برای طرح شکایت به کلانتری 134 شهرک قدس مراجعه کنند.

  رئیس کلانتری 134 شهرک قدس از شهروندان خواست برای تردد در مکانهای خلوت، سوار بر هر خودرویی نشده و تصریح کرد: شهروندان از تاکسی یا آژانسهای معتبر استفاده کنند؛ سارقان از غفلت مردم سوءاستفاده می‌کنند، در این پرونده نیز سارقان با نصب آرم آژانس روی خودرو از مردم سرقت و زورگیری می‌کردند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط