رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

افزایش قیمت برخی خودروهای خارجی در بازار تهران

عصر خودرو- طی هفته گذشته قیمت برخی وارداتی‌ها در بازار روند صعودی را طی کرد. این در حالی است که نرخ ارز طی هفته‌ای که گذشت کاهشی بوده است.

افزایش قیمت برخی خودروهای خارجی در بازار تهران
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، با این شرایط سوناتا هیبرید بدون تغییر قیمتی، 570 میلیون تومان از سوی فروشندگان عرضه شده است. در شرایطی که سوناتا هیبرید بدون تغییر بود، سانتافه افزایش 5 میلیون تومانی را تجربه کرده و طی هفته‌ای که گذشت، 545 میلیون تومان در بازار قیمت خورد. توسان و النترا در مسیر سوناتا هیبرید حرکت کردند و به ترتیب با قیمت 490 و 365 میلیون تومان در بازار موجود هستند. در خانواده کیا هم سورنتو به نسبت هفته گذشته تغییر قیمتی نداشته است. این خودرو در حال حاضر با قیمت 585میلیون تومان در دسترس خریداران قرار دارد. فروشندگان، اسپورتیج را به نسبت هفته گذشته 5 میلیون تومان گران‌تر و با قیمت 495 میلیون تومان عرضه کرده‌اند.

  سراتو هم مانند سورنتو این هفته بازار بدون نوسانی را سپری کرد و بدون تغییر قیمتی، 375 میلیون تومان داد و ستد شد. اپتیما اما راه اسپورتیج را رفت و با رشد 5 میلیون تومانی هم‌اکنون 545 میلیون تومان از سوی فروشندگان قیمت خورده است. دو محصول برند تویوتا یعنی تویوتا RAV4 و کمری هیبرید نیز به ترتیب 690 و 545 میلیون تومان در بازار قیمت دارند. بنابراین هر دو محصول تویوتا بدون تغییر قیمتی بوده‌اند.

    لکسوس NX با همان قیمت هفته گذشته در بازار موجود است. این خودرو در حال حاضر یک میلیارد و 60 میلیون تومان قابل خریداری است. میتسوبیشی ASX و تالیسمان راه لکسوس را طی کردند و بدون تغییر قیمت این هفته را سپری کرده‌اند. میتسوبیشی ASX با قیمت 420میلیون تومان داد و ستد می‌شود. تالیسمان نیز با قیمت 630 میلیون تومان قابل خریداری است. نیسان جوک در این هفته افزایش قیمت 10 میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر 340 میلیون تومان در بازار قیمت خورده است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط