رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

به زودی در نشست مجمع نمایندگان تهران انجام می شود؛

پیگیری افزایش غیرقانونی کرایه تاکسی

عصر خودرو- عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: موضوع افزایش کرایه تاکسی بیش از نرخ مصوب به زودی در نشست مجمع نمایندگان تهران با مسئولان شهرداری و تاکسیرانی پیگیری می‌شود.

پیگیری افزایش غیرقانونی کرایه تاکسی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایلنا ،  طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی از افزایش غیرقانونی کرایه تاکسی توسط برخی رانندگان انتقاد کرد و گفت: افزایش کرایه تاکسی بر اساس روال هر ساله انجام می شود اما اینکه برخی رانندگان نرخ کرایه ها را بیش از نرخ مصوب از مسافران اخذ کنند به هیچ وجه درست نیست.

  نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه رانندگان حق افزایش کرایه تاکسی بیش از نرخ مصوب را ندارند، افزود: افزایش کرایه ها بیش از نرخ مصوب تخلف است و سازمان تاکسیرانی باید با رانندگان متخلف برخورد کند.

  پیگیری افزایش نرخ کرایه ها بیش از نرخ مصوب به زودی در نشست مجمع با مسئولان شهرداری و تاکسیرانی

  وی با یادآوری اینکه باید مسئولان شهرداری و سازمان تاکسیرانی را به مجمع دعوت و موضوع افزایش نرخ کرایه ها بیش از نرخ مصوب را پیگیری کنیم، ادامه داد: به زودی از مسئولان شهرداری و سازمان تاکسیرانی دعوت خواهیم کرد در نشست مجمع نمایندگان تهران حاضر و در این رابطه پاسخ دهند.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، ضعف نظارت را در افزایش خودسرانه و غیرقانونی کرایه تاکسی از سوی برخی رانندگان موثر دانست.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط