رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

بررسی نقش جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی در کاهش قیمت خودرو

عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس توضیحاتی درباره علت کاهش قیمت خودرو در روزهای اخیر ارائه کرد.

بررسی نقش جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی در کاهش قیمت خودرو
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خانه ملت ، رامین نورقلی‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  درباره دلیل کاهش قیمت خودرو در روزهای اخیر در بازار، گفت: با اعمال تحریم‌ها علیه ایران مواد اولیه و قطعات موردنیاز تولید خودرو با کمبود روبه رو شد از سوی دیگر نظام نقل و انتقال پول مختل شد تمام این مشکلات باعث کاهش تولید خودروسازان و افزایش قیمت خودرو در داخل شد.

  التهاب کاذب بازار خودرو، گرانی چهارچرخ‌ها را رقم زد

  نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات ماه‌های اخیر صنعت باعث شد خودروسازان نتوانند انتظارات مردم را برآورده کنند، افزود: التهاب کاذب بازار خودرو یکی دیگر از دلایل گرانی خودرو است.

  حضور دلالان در بازار یکی از عوامل افزایش افسارگسیخته قیمت چهارچرخ‌ها در بازار بود که با حذف قیمت‌ها این مولفه تاحدودی از بین رفت و بازار شرایط منطقی تری به خود گرفت

  جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی؛ کاهش جزئی قیمت چهارچرخ‌ها در بازار

  وی با بیان اینکه جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی باعث کاهش جزئی قیمت چهارچرخ‌ها در روزهای اخیر شده است، اظهار کرد: قیمت‌ها در اپلیکشن‌ها و سایت‌های اینترنتی روز به روز و لحظه به لحظه افزایش پیدا می‌کرد که خوشبختانه این موضوع با دستور نهادهای قضایی سامان داده شد.

  حضور دلالان در بازار یکی از عوامل افزایش افسارگسیخته قیمت چهارچرخ‌ها در بازار

  این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه حذف قیمت‌ها از سایت‌های اینترنتی التهاب بازار خودرو را از بین برد، خاطرنشان کرد: حضور دلالان در بازار یکی از عوامل افزایش افسارگسیخته قیمت چهارچرخ‌ها در بازار بود که با حذف قیمت ها این مولفه تاحدودی از بین رفت و بازار شرایط منطقی تری به خود گرفت.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: از بین رفتن التهاب بازار، باعث شد بازار در شرایط منطقی تری قرار گیرد اما باید به این نکته نیز توجه کرد که شرایط اقتصادی، بین المللی و سیاسی کشور در حالت عادی قرار ندارد بنابراین با حذف قیمت‌ها تنها التهاب بازار از بین رفت.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط