رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

تردد خودرو در محورهای هراز و کندوان با محدودیت انجام می‌شود

عصر خودرو- فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای استان، گفت: تردد خودرو در محورهای هراز و کندوان با محدودیت انجام می‌شود.

تردد خودرو در محورهای هراز و کندوان با محدودیت انجام می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی از ممنوعیت تردد تریلرها در محور هراز خبر داد و اظهار داشت: تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا 24 جمعه دهم خرداد ماه از این محور ممنوع است.

  وی افزود: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 جمعه دهم خرداد ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 17 تا 24 همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از آب اسک به رودهن محدوده مشا به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی و راه های استان به اجرا در خواهد آمد.

  وی با اشاره به محدودیت تردد موتورسیکلت در محورهای مواصلاتی استان، افزود: به غیر از موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 بامداد شنبه 11 خرداد ماه از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.

  قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کندوان، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 10 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط