توصیه‌های ترافیکی پلیس راهور همزمان با انسداد پل گیشا

پیش‌بینی ترافیک سنگین تا ۱۵ شهریور

عصر خودرو- معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ همزمان با انسداد پل گیشا، از شهروندان خواست تا از اپلیکیشن‌های مسیریاب و مسیرهای جایگزین برای تردد در این محدوده استفاده کنند.

توصیه‌های ترافیکی پلیس راهور همزمان با انسداد پل گیشا
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید رضایی با اشاره به آغاز عملیات جمع آوری پل گیشا و ایجاد بار ترافیکی در این منطقه اظهار کرد: اطلاع رسانی با نصب بنر از خیابان ولیعصر (عج) به سمت غرب و اعلام محدودیت ها و مسیرهای جایگزین انجام شده است.

  وی با بیان اینکه روز گذشته در مسیر غرب به شرق جلال بار ترافیکی وارد محدوده چمران شد، اضافه کرد: به منظور کاهش بار ترافیکی در این محدوده سه مسیر شمال فاطمی، روی پل توحید و تقاطع میدان توحید به سمت شمال به عنوان مسیرهای جایگزین در نظر گرفته شده است.

  معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه گفت: در محدوده پل گیشا روز گذشته شاهد بار ترافیکی سنگین در مسیر جنوب به شمال، شرق به غرب تا میدان گل‌ها بودیم. البته وضعیت بار ترافیکی با توجه به تعطیلی ادارات طی امروز و فردا متفاوت خواهد بود.

  رضایی به شهروندان پیشنهاد کرد: برای کاهش بار ترافیکی در مسیر کردستان- کارگر، مسیر جایگزین شرق به شمال چمران را انتخاب کنند. همچنین ساکنان این محدوده می توانند از فرعی‌های خیابان امیرآباد از جمله خیابان‌های شانزدهم و عزیزی وارد کردستان شده و به سمت کارگر حرکت کنند.

  معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه شهروندان می‌توانند برای رسیدن به مقصد از اپلیکیشن‌های مسیریاب استفاده کنند، گفت: نفراتی که داخل محدوده کوی نصر و کوی نویسندگان زندگی می‌کنند برای تردد می‌توانند از مسیر جایگزین ضلع غربی بزرگراه چمران استفاده کرده و وارد کوی نصر شوند. همچنین شهروندان می‌توانند با استفاده از بزرگراه شیخ فضل الله و ضلع شمال حکیم غرب به شرق وارد کوی نصر شوند. همین طور ساکنان محدوده پاتریس و شهرآرا برای ورود به غرب کوی نصر می‌توانند از خیابان‌های ستارخان و شوریده استفاده کنند و از آن مسیر وارد شیخ فضل الله شوند.

  وی با تاکید بر اینکه پلیس ایجاد بار ترافیکی در این محدوده را پیش بینی می‌کرد، افزود: از ماه‌ها قبل حجم بار ترافیکی روی پل و معابر مجاور اندازه‌گیری شده و مشخص بود که در ساعات صبحگاهی و بعدازظهر با پایان یافتن ساعات کاری ادارات شاهد افزایش بار ترافیکی در این مسیر هستیم.

  رضایی با اشاره به اطلاع رسانی‌های مستمر پلیس، شهرداری و رسانه به شهروندان گفت: پیش بینی می شود تا 15 شهریور در این مسیر شاهد بار ترافیکی باشیم؛ به شهروندان توصیه می‌شود مسیرهای جایگرین مناسب را انتخاب کنند تا بدون گرفتار شدن در بار ترافیکی محدوده پل به مقصد برسند.

  معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تعامل همه جانبه پلیس و شهرداری تهران در راستای روان‌سازی بار ترافیکی در این محدوده اضافه کرد: با تمام احترام برای ساکنان این محدوده، پلیس تلاش به روان سازی بار ترافیکی در این محدوده می‌کند.

  بنابر اعلام شهرنوشت، وی ادامه داد: با توجه به حجم بار ترافیک روز پنجشنبه و اعمال تدابیر ترافیکی پلیس در محدوده پل نصر (گیشا) به شهروندان محترم توصیه می گردد از سفر های غیر ضروری به این محدوده اجتناب کنند. همچنین از شهروندانی که قصد سفر به مراکز زیارتی ، تفریحی و خرید واقع در مناطق جنوبی تهران مانند بهشت زهرا (س) ، بوستان ولایت و یا بازارچه شهید احسانی را دارند ، توصیه می شود به جای تردد از بزرگراه شهید چمران و شهید نواب از مسیر های جایگزین استفاده کنند.

  رضایی تاکید کرد: از شهروندان گرامی درخواست می کنیم ، در صورت انتخاب این دو مسیر با صبر و حوصله و تمرکز بیشتر رانندگی کنند و لازم است در این خصوص مواردی چون توجه کافی به جلو و رعایت فاصله طولی حین رانندگی همواره مدنظر رانندگان قرار گیرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
  آرشیو