برنج

جهش BYD در فروش خودروهای الکتریکی و هیبریدی

رشد ۳.۱ درصدی فروش محصولات بی وای دی

عصر خودرو- بسیاری از برندهای بنام صنعت خودروسازی جهان تا همین اواخر مشغول تولید و فروش خودروهای ۱۲، ۸ و ۶ سیلندر بودند. کمتر کسی باور داشت خودروهای الکتریکی که به عنوان خودروهای مفهومی در نمایشگاه‌های بین‌المللی رونمایی می‌شدند، بتوانند در چنین مدت زمان کوتاهی به دست مشتریان برسند.

رشد ۳.۱ درصدی فروش محصولات بی وای دی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، امروزه خودروسازانی که زودتر به عرصه تولید خودروهای الکتریکی روی آوردند، پرچم‌دار بازار فروش این محصولات هستند و هر روز، روند رو به رشد فروش محصولات آنها از سوی صاحب‌نظران مورد تحسین قرار می‌گیرد. کمپانی بی وای دی به عنوان یکی از خودروسازان موفق در زمینه ساخت خودروهای الکتریکی اکنون نبض این بازار را در دست دارد و آمار فروش محصولات این برند نشان‌دهنده علاقه رو به رشد طرفداران این خودروها در بازارهای داخلی و خارجی کشور چین است.

  کمپانی BYD رشد فروش فوق‌العاده 3.1 درصدی را در ماه گذشته تجربه نمود. بطوری که بی وای دی تنها در ماه گذشته 38.735 دستگاه از انواع محصولات این کمپانی را در بازار داخلی و خارجی کشور چین به فروش رساند. از میان مجموع خودروهای به فروش رفته توسط BYD، سهم خودروهای EV و پلاگین هیبرید 26.571 دستگاه خودرو بودند که رشدی 55 درصدی را در این کلاس خودرویی به نمایش می‌گذارد.

  این جهش فروش خودروهای الکتریکی و هیبریدی بی وای دی نشان از تغییر نگرش مصرف کنندگان در زمینه خرید خودرو است. بطوری که کاهش تقاضا برای خودروهای بنزینی نشان دهنده آینده درخشان محصولات EV و هیبریدی بی وای دی در سطح بین‌المللی است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط