رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

‌رئیس اتحادیه کامیونداران البرز:

توزیع لاستیک سهمیه‌ای بین رانندگان کامیون متوقف شده است

عصر خودرو- ‌رئیس اتحادیه کامیونداران البرز از توقف توزیع لاستیک سهمیه‌ای بین رانندگان کامیون خبر داد و گفت: این مساله کامیونداران را با مشکل مواجه کرده است.

توزیع لاستیک سهمیه‌ای بین رانندگان کامیون متوقف شده است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، ‌ناصر کاویانی در خصوص آخرین وضعیت توزیع لاستیک سهمیه‌ای بین کامیون‌داران گفت: توزیع لاستیک‌های سهمیه‌ای بیش 10 روز است که متوقف شده و توزیعی انجام نمی‌شود.

  وی افزود: تا قبل از این همه چیز به صورت منظم و مناسب پیش می‌رفت در طول این 10 روز رویه‌ای در پیش گرفته شده که باعث ایجاد مشکل برای کامیون‌داران شده است.

  کاویانی افزود: برخی نهادها خواهان در دست گرفتن توزیع لاستیک سهمیه‌ای هستند که این کار باعث اینجا مشکلاتی شده است؛ از همین رو از استانداری و وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست داریم به این مسئله ورود پیدا کند.

  رئیس اتحادیه کامیون‌داران البرز در خصوص مشکلات پیش آمده گفت: مابقی کامیو‌داران برای دریافت لاستیک باید در سایت اینترنتی ثبت کنند اما مشکل اینجاست که برای ثبت نام در سایت هم دردسر و مشکلاتی وجود دارد، بسیاری از کامیون‌داران دسترسی به اینترنت و شناخت کافی از این فضا را ندارند.

  وی در پایان اظهارکرد: حدود هشت هزار کامیون‌دار هنوز لاستیک دریافت نکرده اند، البته این آمار به آن معنا نیست که اگر این افراد لاستیک دریافت کنند نیاز به آن رفع می‌شود، چون لاستیک محصولی مصرفی است که پس از تحویل آن به آخرین نفر، اولین نفر باز هم به لاستیک نیاز پیدا می‌کند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط