اوتو ۳۶۰

معاون حمل و نقل و ترافیک:

ممنوعیت مقطعی تردد کامیون‌ها در تهران

افزایش ۴۰ درصدی ترافیک در مهر

عصر خودرو- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به ممنوعیت تردد کامیون‌ها از ۶ تا ۹ صبح در تهران در دو هفته اول مهر اشاره کرد و گفت: همیشه در مهر ترافیک افزایش و حتی به ۴۰ درصد هم می‌رسد.

ممنوعیت مقطعی تردد کامیون‌ها در تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  فارس، محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در نشست خبری درباره  بازگشایی مدارس و تمهیدات شهرداری، اظهار داشت: همیشه در مهر ترافیک افزایش و حتی برخی روزها به 40 درصد هم می‌رسد. موضوع آلودگی هوا نیز در نیمه دوم سال تشدید می‌یابد لذا برنامه‌هایی در جهت پیشگیری از این موضوعات خواهیم داشت.

  وی افزود: علاوه بر ممنوعیت تردد برای کامیونت‌ها در دو هفته اول مهر از 6 تا 9 صبح در تمام سطح شهر شهروندان نیز باید سفرهای خود را مدیریت کنند.

  معاون شهردار از پیشنهاد تغییر ساعات کار ادارات و شناور شدن آن در صبح و بعدازظهر خبر داد و گفت: این موضوع در کاهش ترافیک موثر است.

  پورسیدآقایی گفت: امسال با اجرای طرح جدید ترافیک میزان تردد خودروها کاهش می‌یابد البته درخواست دارم کارکنان دولتی و خصوصی ظرفیت 20 روز رایگان استفاده از طرح کاهش آلودگی هوا را به پس از دو هفته اول مهر موکول کنند.

  وی بیان داشت: ترافیک را فقط شهرداری نمی‌تواند کنترل کند و مردم باید همکاری داشته باشند.

  ادامه دارد...

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط