اوتو ۳۶۰

ازدحام جمعیت در مهران و قصرشیرین ؛

ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مرزها

عصر خودرو- رئیس پلیس راه راهور ناجا، گفت: در حال حاضر بار ترافیک در استان‌ها و محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه سنگین گزارش شده و در شهرهای قصرشیرین و مهران تراکم جمعیت داریم.

ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مرزها
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا  درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور کرمانشاه- ایلام و درنهایت به مهران و همچنین کرمانشاه به قصر شیرین، سنگین است.

  رئیس پلیس راه راهور ناجا تراکم و ترافیک جمعیت در شهرهای قصرشیرین و مهران را سنگین ارزیابی و تصریح کرد: در محورهای شلمچه و چذابه نیز بار قابل توجهی از ترافیک و تردد زوار را شاهد هستیم.

  وی با بیان این مطلب که در حال حاضر ترافیک در استان‌های همجوار و مسیرهای منتهی به مرزهای شملچه، چذابه، قصرشیرین و خسروی سنگین است به ورود زوار اربعین حسینی اشاره و  اظهار داشت: در عین حال که ازدحام جمعیت و زوار اربعین حسینی را برای خروج از کشور شاهدیم بار ورود به کشور نیز شروع شده و می‌توان گفت که 70 درصد زوار در حال خروج و 30 درصد در حال ورود به کشور هستند.

  سردار حسینی با بیان این مطلب که در 3-2 روز ‌آینده بار بازگشت زوار غالب بر بار رفت خواهد شد، خاطرنشان کرد: از 26 و 25 مهرماه تمرکز بر تخلیه جمعیت و هدایت و مدیریت بازگشت زوار و ساماندهی آنها در دستور کار خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط