برنج

یارانه سوخت سرویس مدارس واریز شد

عصر خودرو- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به‌التفاوت ریالی سهمیه سوخت سرویس مدارس خبر داد.

یارانه سوخت سرویس مدارس واریز شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم؛ مرتضی ضامنی در خصوص سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس اظهار کرد: آن دسته از ناوگانی که در قالب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده‌اند، عنوان سرویس‌های مجاز به شمار می‌روند و از سهمیه سوخت ویژه سرویس مدارس برخواردار هستند.

  وی افزود: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف 120 لیتر برای خودروهای تک سوز و تا سقف 80 لیتر برای خودروهای دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافت.

  ضامنی عنوان کرد: بر این اساس در مرحله نخست ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت این ناوگان از ابتدای اجرای طرح سهمیه بندی بنزین محاسبه و سهمیه مورد نظر تا پایان آذرماه محاسبه و به حساب رانندگان مشمول واریز شده است. رانندگان فقط برای پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین می‌توانند از این یارانه استفاده کنند.

  مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ادامه داد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که در آژانس‌های کرایه تاکسی یا تاکسی‌های اینترنتی هم مشغول به فعالیت هستند و اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت خود را دریافت می‌کنند.

  وی افزود: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که تا 20 آذر اطلاعات خود را تکمیل کردند و از جانب شهرداری‌ها تأئید و اطلاعاتشان صحیح است امروز مشمول دریافت ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت بوده و اعتبار فوق به حساب شبایی که در سامانه معرفی کردند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز شده است.

  ضامنی در پایان گفت: در مرحله نخست، اطلاعات 88753 راننده سرویس مدرسه جهت دریافت سهمیه سوخت ارسال شده است که از این تعداد، اطلاعات 56504 نفر کامل و اعتبار مربوط به سهمیه سوخت به حساب آنها واریز شده است. آن دسته از رانندگان سرویس مدارسی که اطلاعاتشان صحیح نبوده از روز یکشنبه 15 دی می‌توانند براساس پیامکی که برای آنها ارسال خواهد شد نسبت به تکمیل اطلاعات و رفع نواقص اقدام کنند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط