برنج

به دلیل مراجعات بی‌شمار خودروها به مراکز معاینه فنی خودرو؛

اجرای طرح ملی کاهش آلودگی هوا در مشهد به ۵ بهمن‌ماه موکول شد

عصر خودرو- باتوجه مراجعات بی‌شمار خودروها به مراکز معاینه فنی خودرو و موافقت استانداری، پلیس راهور و شهرداری مشهد، طرح ملی کاهش آلودگی هوا با یک هفته تمدید از ۵بهمن‌ماه اجرایی می‌شود.

اجرای طرح ملی کاهش آلودگی هوا در مشهد به ۵ بهمن‌ماه موکول شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی معاونت عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، با توجه به درخواست‌های بی‌شمار شهروندان و همچنین مراجعات بی‌شمار خودروها به مراکز معاینه فنی خودرو و موافقت استانداری، پلیس راهور و شهرداری مشهد، طرح ملی کاهش آلودگی هوا با یک هفته تمدید، از روز شنبه 5 بهمن ماه اجرایی می‌شود.

  اطلاعات پلاک‌ها در این هفته به‌طور کامل جمع‌آوری و وارد سامانه ملی می‌شود، در صورت عدم مراجعه، جریمه روزانه در نظر قرار خواهد گرفت بنابراین از شهروندان می‌خواهیم هرچه سریع‌تر به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند.

  گفتنی است؛ پیش از این مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرده بود طرح محدوده‌های کاهش انتشار آلاینده‌های هوا یا LEZ طبق مصوبه شورای همتا از 29 دی ماه مصادف با روز هوای پاک اجرایی می‌شود.

  همچنین در این طرح مقرر شده بود در راستای قانون هوای پاک از سال 96 کلیه خودروهایی که در شهرها در حال تردد هستند باید برگه معاینه فنی معتبر داشته باشند و پلیس راهور با استفاده از دوربین‌های ثبت تخلف باید جریمه کند، که این جریمه به ازای هر روز 50 هزار تومان است.
  کد خبر

  برچسب ها
  کرمان موتور