اوتو ۳۶۰

تمهیدات تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی

عصر خودرو- تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو آماده هرگونه خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند و در این زمینه تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

تمهیدات تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایکوپرس- بابک سلاجقه مدیرعامل شرکت همگام خودرو در این باره گفت:‌ با توجه به اینکه 30 درصد از کل پذیرش مراجعان در حوزه تعمیرات خودرو در سطح استان تهران، متعلق به تعمیرگاه‌های مرکزی است، این تعمیرگاه‌ها از روز 29 اسفند تا 13 فروردین ماه از ساعت 7:30 تا 16 آماده پذیرش و خدمات رسانی به تمامی مشتریان هستند.
  وی افزود: در صورت مراجعه میهمانان نوروزی بعد از ساعت اداری نیز ترتیبی اتخاذ شده که همانند سنوات گذشته خدمات مورد نیاز به آنان ارائه شود. به‌طوری که در سال گذشته حتی درخصوص اسکان یکی از مسافران نوروزی که به جهت ایراد خودرو در راه مانده بود در تعمیرگاه مرکزی شماره یک اقدام کردیم.
  مدیرعامل همگام خودرو گفت: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال مردم عزیزمان در تدارک مسافرت نوروزی هستند و برای سرویس قبل از سفر خودرو خود به تعمیرگاه‌های مرکزی مراجعه کنند، برای رفاه حال  مشتریان در تعطیلات روز جمعه نیز خدمات تعمیراتی در این تعمیرگاهها ارائه می شود.
  وی افزود:‌ تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو روزانه حدود 600 نفر پذیرش دارد و با توجه به اینکه این میزان پذیرش، رقم بالایی است، برای ارایه خدمات مطلوب به مشتریان، تمامی فرآیندها به صورت زیرساخت‌های سیستمی کنترل و بررسی می شود.
  مدیرعامل شرکت همگام خودرو خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام تعمیرگاه‌های مرکزی به سیستم‌های رهگیری و کامپیوتری مجهز شده است. در نتیجه، به سهولت در هر لحظه از زمان مشخص می شود چه خودرویی وارد سازمان شده و چه خدماتی دریافت کرده است. متعاقب آن اگر مشکلی در هر یک از فرآیندهای تعمیراتی در تعمیرگاه ها رخ دهد، منشا آن مشخص شده و به سرعت اقدامات اصلاحی صورت می پذیرد.
  سلاجقه با اشاره به بهبود شاخص رضایت مشتریان در تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو، بیان کرد: با توجه به تأکید مدیرعامل ایران خودرو و ایساکو نسبت به تکریم مشتریان در حال حاضر شاخص رضایت مشتری از تعمیرگاه‌های مرکزی به عدد 800 رسیده است. این درحالی است که با پیاده‌سازی سیاست‌های مدیرعامل ایران خودرو مبنی بر پاسخگویی همیشگی به نیاز مشتریان و پایش دیدگاه‌ها و خواسته های مشتریان، شاخص رضایت مشتری افزایش خواهد یافت.   
  وی با بیان این‌که کانال‌های ارتباطی متعددی برای ارزیابی نظرات و خواسته های مشتریان در نظر گرفته شده و به صورت روزانه پایش می شود و تا زمان کسب رضایت مشتری، پیگیری از سوی کارکنان ادامه دارد، تصریح کرد: کانال‌های ارتباطی شرکت شامل دفتر ثبت انتقادات و پیشنهادات، صندوق ارتباط با مدیریت، وب سایت سازمان، سامانه پیامکی و شبکه های اجتماعی است. همچنین در سالن ترخیص خودرو تبلت نظرسنجی قرار داد شده تا مشتریان میزان رضایت خود را از خدمات تعمیرگاه‌های مرکزی با امتیاز 1 تا 10 اعلام کنند. امتیازهای کمتر از پنج از سوی مسوول امور مشتریان و رئیس تعمیرگاه پیگیری و تا مرحله کسب رضایت کتبی مشتری ادامه می‌یابد.
  سلاجقه افزود: برای تأمین رفاه، آرامش خاطر وکاهش دغدغه مشتریانی که در سالن انتظار تعمیرگاه‌های مرکزی حضور دارند، شرایطی فراهم کرده‌ایم تا مشتری امکان مشاهده روند تعمیرات خودرو خود را داشته باشد و کلیه شرایط رفاهی از قبیل پذیرایی و اینترنت رایگان نیز در اختیار مشتریان قرار داده می شود.
  مدیرعامل شرکت همگام خودرو در راستای ارائه خدمت‌رسانی مطلوب و پاسخگویی شبانه روزی به مشکلات تعمیراتی مشتریان ایران خودرو به همکاری با شرکت امداد خودرو اشاره کرد و گفت: در هماهنگی صورت گرفته میان شرکت ایساکو، امداد خودرو و همگام خودرو امکان انتقال و پذیرش شبانه روزی خودروی مشتریانی که از طریق تماس با شماره تلفن 096440 درخواست خدمات امداد جاده ای از شرکت امداد خودرو را نمودند در تعمیرگاه‌های مرکزی فراهم شده است.
  سلاجقه با بیان اینکه ما بر این باوریم که آموزش مستمر تنها راه توسعه سازمان های پویا است، اظهار کرد: در تعمیرگاههای مرکزی ایران خودرو طی دو سال گذشته با شعار «همیشه همگام و همراه مشتری هستیم» از طریق بهینه سازی فرایندهای تعمیرگاهی و آموزش اصول و استانداردهای کلامی-رفتاری و نحوه ارتباط مؤثر و گفتمان با مشتری به تمامی کارکنان، سعی نمودیم با تمام توان، تخصص و تعهدمان به مشکلات و خواسته های مشتریان رسیدگی کنیم و آرامش خاطر را برایشان به ارمغان آوریم.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  آسان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    • خودرو امروز ۴۸۱
    • خودرو امروز ۴۸۰
    • خودرو امروز ۴۷۹
    • خودروامروز ۴۷۸
    • خودرو امروز ۴۷۷
    آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
    آرشیو