برنج

معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری:

گسترش دوچرخه سواری و تکمیل مترو اهداف اصلی مدیریت ترافیک پایتخت

عصر خودرو- «سید مناف هاشمی» به عنوان معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران معارفه و از زحمات «یوسف حجت» سرپرست این معاونت در طول تصدی مسئولیت مذکور تقدیر شد.

گسترش دوچرخه سواری و تکمیل مترو اهداف اصلی مدیریت ترافیک پایتخت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، در این مراسم که پیش از ظهر امروز  (31 فروردین) در محل این معاونت و با حضور دکتر مصطفی کاظمی مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران برگزار شد، «سید مناف هاشمی» با اشاره به این که هیچ کاری بدون تلاش جمعی محقق نمی شود و به ثمر نمی نشیند، اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد تا در جهت اهداف برنامه ششم توسعه کشور و اهداف مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل و ترافیک گام برداریم.


  معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تاکیدات شهردار تهران مبنی بر توسعه دوچرخه سواری، بر ضرورت توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم به منظور استفاده شهروندان از دوچرخه به عنوان یکی از محورهای اصلی برنامه های این معاونت تاکید کرد.


  مناف هاشمی از ساماندهی ترافیک و توسعه حمل و نقل عمومی به عنوان دو خواسته اصلی شهروندان از مدیریت شهری نام برد و تصریح کرد: از این رو، پیشبرد متوازن مُدهای حمل و نقلی، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، گسترش دوچرخه سواری و تکمیل مترو به عنوان اهداف اصلی مدیریت ترافیک پایتخت مورد تاکید است.


  بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مناف هاشمی با اشاره به سوابق کاری خود گفت: طی سال های گذشته با حوزه حمل و نقل و ترافیک در ارتباط بوده ام و شناخت کافی از مدیریت این حوزه دارم و لذا امیدوارم با اقداماتی که در دستور کار قرار خواهیم داد، بتوانیم پاسخگوی خواسته های شهروندان در این حوزه باشیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط