برنج

جاده‌های شمالی بارانی است

عصر خودرو- مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارانی بودن جاده‌های شمالی کشور و همزمان افزایش تردد در راه‌های برون شهری در شبانه‌روز گذشته خبر داد.

جاده‌های شمالی بارانی است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

  جاده های چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و جاده هراز و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - نیز بارانی است.

  آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در استان های گیلان و مازندران حکایت دارد.

  وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

  براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

  در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٢٩٥شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١.٣ افزایش تردد را نشان می‌دهد.

  گزارش مرکز مدیریت راه‌ها اضافه می‌کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧.٨ درصد و اوج تردد بین ساعت18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

  آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور